X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne dziurawiec w ciąży
Odpowiedz

dziurawiec w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tilapia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 maja 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wiecie moze czy mozna pic napary z dziurawcaw trakcie trwania ciazy? Łapia mnie czasem takie depresyjne nastroje i proboje jakos sobie z nimi radzic. Popijam sobie na noc melise, ale myslalam o jakims urozmaiceniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 15:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tilapia z tego co wiem to nie wolno niestety :P Musisz się przemęczyć z deprechą albo iść na kozetkę do psychologa ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ