X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog - Gdańsk
Odpowiedz

Ginekolog - Gdańsk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madelainemag Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam nadzieję, że to dobre miejsce na to pytanie :) jestem dopiero w 4 tygodniu ciąży, ale powoli rozglądam się za ginekologiem na pierwszą wizytę i prowadzenie ciąży. Jako że często się przeprowadzałam to nie udało mi się jeszcze znaleźć swojego lekarza i nie bardzo mam kogo podpytać, więc może jest tu ktoś z Gdańska i ma doświadczenia z jakimiś lekarzami? Na znanym lekarzu dobre opinie ma dr Kurkowski i słyszałam też o dr Adamskim (przyjmuje na Rajskiej). Z góry dzięki za pomoc :)

  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobre wybory, dr A pracuje w szpitalu Uck, nie wiem jak drugi, ale też rzuciło mi się to nazwisko w oczy ;)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam tutaj https://www.klinikaolszewscy.pl/

    ug37df9hq3eabxrz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ