X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog Kraków północ na nfz
Odpowiedz

Ginekolog Kraków północ na nfz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nube Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Jeśli powtarzam wątek, proszę mi powiedzieć, nie mogłam nic znaleźć.

    Czy któraś mogłaby mi polecić dobrego, troskliwego, ginekologa, który prowadzi ciąże, robi badania itp.
    Przyjmuje na północy Krakowa na nfz?

    Jest to moja pierwsza ciąża po invitro i jestem trochę przeczulona. Dodam, że szukam też kogoś kto nie ma nic przeciwko invitro... :-)

    f2w39jcgnjcp68t8.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nube ja chodze do dr Kwiatkowskie-j-Panek...ona przyjmuje na Olszańskiej-więc to badziej centrum niz północ...ale chodze do niej prywatnie-ponoć na nfz tez jest tak samo kompetentna ,ale z tego co wiem terminy u niej baaaardzo odległe...i nie mam pojęcia jakie ma podejście do in vitro, ale wydaję się ok..

    na nfz chodze do dr Rokickiego do Promedu na Rozrywki(to juz bardziej północ)
    badania zleca, co do troskliwości to sama nie wiem-z jakiegoś powodu chodze jednak prywatnie..;).....mysle że do in vitro nie ma nic przeciwko.... ale na pewno bardziej poleciłabym Ci dr Panek....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ