X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog NFZ Warszawa
Odpowiedz

Ginekolog NFZ Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Effelinaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 marca 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Jestem aktualnie w drugim miesiącu ciąży i szukam dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży.

    Zależy mi, by przyjmował na NFZ i co najważniejsze, przy każdej wizycie wykonywał USG.

    Czy możecie kogoś polecić?

    Najchętniej Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Ursynów, Praga Płd :)

    Aktualnie chodzę do szpitala na Wołoskiej, ale jestem średnio zadowolona. Niby lekarz w porządku, ale o wszystko muszę sama dopytywać, a na wszelkie wątpliwości i pytania zawsze ta sama odpowiedź "tak ma być, to normalne".... Także szukam kogoś, kto rzeczowo potrafi odpowiadać na pytania i ewentualnie rozwiać obawy przewrażliwionej przyszłej mamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 18:42

  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 12 marca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama chodziłam przez jakiś czas do ginekologa na fundusz, jednak postanowiłam potem wybrać się prywatnie. I jestem zdania, ze naprawdę warto jest znaleźć trochę kasy miesięcznie aby chodzić prywatnie. Mam wrażenie,ze lekarze prywatnie maja o wiele lepsze podejście do pacjentek niż lekarze na fundusz.

    Obie moje ciąże prowadziła pani doktor Mazanowska Natalia. Świetna specjalistka. http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 20:06

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 marca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chodzę prywatnie do Doroty Sosnowskiej do Medispace.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ