X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ginekolog/położnik Szczecin
Odpowiedz

Ginekolog/położnik Szczecin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    możecie kogoś polecić? u kogo jesteście?

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • Kasia.ke1 Autorytet
    Postów: 400 229

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja chodzę prywatnie do Medilux-u, do dr Antoniego Głaza :) super facet, doktorat z ciąży wczesnej pracuje w szpitalu na Pomorzanach. Ma jednak specyficzne poczucie humoru, nie wszystkim odpowiada.
    U nich przyjmuje też dr Rzepka. Z czystym sumieniem mogę polecić, jest ordynatorem na ginekologii w tym samym szpitalu.
    Mają dobry nowy (unijny) sprzęt, krótkie terminy, rozsądne ceny (100zł za wizytę z USG) i certyfikaty na praktycznie wszystkie badania. Robiłam u nich nawet inseminację :)

    Agnieszka GreenApple lubi tę wiadomość

    06.01.2010 - syn Artur
    08.2013 - [*] 8t
    08.2016 - [*] 9t
    06.03.2018 - syn Marek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ