X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne głupie czy nie to pytanie nurtuje mnie :)
Odpowiedz

głupie czy nie to pytanie nurtuje mnie :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka też mam uczucie jakby tam coś było.

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Pytanie do dziewczyn które zafasolkowały :)
    Jaką macie w środku pochwę ? Może głupie to pytanie ale odkąd testy owulacyjne były pozytywne to od dnia przypuszczalnej owulacji i po mam cały czas spulchnioną pochwę i śluz mam wodnisty z dużą przewagą kremowego a gdy zepnę pośladki to mam takie dziwne uczucie jakbym coś miał w środku pierwszy raz coś takiego mam.
    hej :D nie ma co się sugerować mogę Ci tylko napisać że u mnie przed @ zawsze tak 2 dni występowało bardzo dużo sluzu wodnistego itd i nie oznaczało ciaży ... ale widzę że u Ciebie prawdopodobnie 1 dpo także ciężko cokolwiek stwierdzić to mogą być resztki płodnego sluzu już z tym niepłodnym ;) Nie ma co się nakręcać i szukać w sobie objawów . Musisz cierpliwie czekać :) co do posladkow nie pomogę nigdy nie miałaś takiego uczucia :) Powodzenia życzę i daj znać pod koniec cyklu :)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ