Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Kobieca płodność pod lupą - jak wspierać owulację, hormony, metabolizm i gospodarkę cukrową?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

PCOS? Insulinooporność? Co jeszcze możesz zrobić?
Polecamy kompleksową formułę
w wygodnych saszetkach👇
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Granulocyty
Odpowiedz

Granulocyty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agness29 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 17 listopada 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem w 32 tc. Ostatnia morfologia:

    Leukocyty- 12,72 [3,98-10,04]
    Neutrocyty- 8,65 [1,56-6,13]
    Limfocyty- 2,57 [1,18-3,74]
    Monocyty- 1,08 [0,24-0,76]
    Eozynocyty- 0,29 [0,04--0,36]
    Bazocyty- 0,02 [0,01-0,08]
    IG- 0,11 [0,00-0,03]

    Erytrocyty- 4,2
    Hemoglobina- 12,6
    Hematokryt- 37,8
    MCV- 90,0
    MCH- 30,0
    MCHC- 33,3
    RDW-CV- 13,8

    Płytki- 255
    MPV- 11,6
    PDW- 15,3
    P-LCR- 38,4
    PCT- 0,3

    Leukocyty, Neutrocyty, Monocyty oraz IG przekraczają normę. Tak jak pisalam wcześniej jestem w 32 tc. Co takie wyniki mogą oznaczać? Dodam tylko że nie mialam ostatnio żadnej "widocznej" infekcji... Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2015, 13:51

    4d687aef27.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ