X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Fasolki 2016
Odpowiedz

Grudniowe Fasolki 2016

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli tu takie nie dowiarki to niech poczytaja cie na watku starczek szarlotko i sie tylko nam nie zamartwiaj! Ale fakt moglas kochana poczekac az ktos watek zalozy to bys shejtowana nie byla i ominal by cie stres. Jezuuu ile ludzie jadu potrafia moec, a wystarczy zobaczyc wykres :/

    Szarlotka123, Magduullina, madziara0080, Acikk lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam osoby o tym nicku, mam tylko jedno jedyne konto, to jest to z którego piszę.
    Nie jednemu psu burek na imię. Paula to jest też skrót od "Paulina", nie tylko imię.
    Dałam wam dowody.
    Obrażać jest komu a przeprosić już nie.
    Takie jest polskie społeczeństwo :) Napisałam 9 MARCA.
    Screen z wykresu tego i ciąży biochemcznej też mam wam wkleić?
    Spoko, mogę zrobić to samo z podpisem, że ja to ja jak tak bardzo tego potrzebujecie.
    Plujecie jadem wszystkie a nie wiem co wam zrobiłam.
    Powinniśmy się wszytkie wspierać, podobno od tego jest to forum.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax, nigdy nie myślałam, że będę uznana za fejka tyko dlatego, że zaszłam w ciąże cykl po biochemicznej.
    Wystarczy zerknąć na wykres ale im się nie chce bo lepiej oskarżać niż dojść do prawdy.. Co za zawiść, masakra..
    Zaraz Tobie powiedzą, że jesteś moim lewym kontem hahaha.

    madziara0080 lubi tę wiadomość

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na nasza Szarlotke najeżdzać! Aż się wierzyc nie chce ile w ludziach jadu siedzi... Jeśli mi się w tym cyklu uda zajść w ciążę to też bym tak dostała, bo wczesniej też miałam biochemiczna i co dla niektórych byłoby to za szybko?! Ech...

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na nasza Szarlotke najeżdzać! Aż się wierzyc nie chce ile w ludziach jadu siedzi... Jeśli mi się w tym cyklu uda zajść w ciążę to też bym tak dostała, bo wczesniej też miałam biochemiczna i co dla niektórych byłoby to za szybko?! Ech...

    Magduullina, madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny żal mi Was. Rozumiem że jesteście w ciąży al3 bez przesady. Na głowy Wam od tego siadło? Ja z Szarlotką jestem od moich 3 cykli na forum i nigdy nie skłamała. Skoro Wy nie poyraficie iść drogą dedukcji to może macie jakiś problem? Tyle w Was jadu i zwiści. Nie mierzcie swoją miarą wszystkich! Z całą pewnością przez takie laski jak Wy, jak już zajdę w ciążę, nie przejdę na fioletową ;)

    Magduullina, madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 22 marca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ja makowa i ukija jestesmy twoimi lewusami haha ;D jak ty to robisz kobieto ze tyle kont ogarniasz?

    Magduullina, madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 22 marca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie jak Szarlotka to robi? Obsługuje kilka kont :D Rosax swoją drogą dziwnie mi się udzielać na fioletowej :P

    Magduullina, madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 22 marca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udzielam się na wątku "Październikowe mamusie 2016" i na wstępie pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy:)

    Jestem w szoku, że na forum którego głównym celem (tak mi się przynajmniej wydawało) jest WZAJEMNE WSPIERANIE podczas starań i samej ciąży - Wy bezceremonialnie naskakujecie i obrażacie dziewczynę!

    Co do ciąży zaraz po "ciąży biochemicznej" - co jest w tym tak dziwnego?
    Sama miałam identycznie, zaszłam w obecną ciążę w kolejnym cyklu po biochemicznej.
    I co? też jestem trolem?

    Nie obrażajmy się wzajemnie. Cieszmy się z ciąży. Wspierajmy się wzajemnie. Trzymajmy kciuki.

    Pozdrawiam

    madziara0080, Szarlotka123, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 marca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2016, 13:16

    MMM2016, madziara0080, Martosza83, Szarlotka123, Oliwki lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pitole normalnie jakaś paranoja Szarlotka nic się tym nie przejmuj bo jak widać niektóre kobietki mają jad i potrafią tylko gryźć a mierzą innych swoją miarą a może ta co się najwięcej udziela... Dziewczyny te wszystkie fora tutaj są po to żeby się wspierać a nie oskarżać niewinne osoby... Brak słów...

    madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • Oliwki Przyjaciółka
    Postów: 104 77

    Wysłany: 22 marca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda tylko dziewczyny że wiele mamuś udzielających się na belly nie tylko na grudniówkach może Wam napisać książkę o przygodach Flakonika. To tylko przestroga, nie ufajcie temu że ktoś udzielał się pół roku na innych tematach bo u nas był to rok i żadnej do głowy nie przyszło że ktoś przez rok może pisać codziennie będąc osiemnastolatką bez własnego życia... Też udzielała się na wątkach z ciążą zagrożoną i innych, do tego radziła innym co mają robić bo "ona to przeszła".

    Dopóki nie poznacie kogoś w rzeczywistości to sobie można, wiecie ;)
    Powodzenia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 10:34

    dqpri09kemo7oflv.png
  • Oliwki Przyjaciółka
    Postów: 104 77

    Wysłany: 22 marca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd wiecie że niewinne, znacie wszystkich z którymi piszecie na wątkach? Dacie sobie rękę uciąć za każdego? Tak Wam się tylko wydaje.

    Ola_45 lubi tę wiadomość

    dqpri09kemo7oflv.png
  • Martosza83 Autorytet
    Postów: 327 242

    Wysłany: 22 marca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłe Mamy zostały juz ostrzeżone i tyle...po temacie...Teraz maja cieszyć się ze swoich ciaż i wspierać...same wiemy jakie te pierwsze miesiące są stresujące...ja jak pozwolicie będę Was podczytywała (na ile mi Antek pozwoli)..
    POWODZENIA I WSPANIAŁEGO PRZYROSTU BETY!!

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    f2wlanlibm0fi1og.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha! Ale beka. Mnie też na fiolecie kiedyś "proszono" o pokazanie zdjęcia z usg podpisanego nickiem, bo ośmieliłam udzielić się w wątku wrześniówek (bodajże) Żaden problem zdobyć zdjęcie, albo wydrukować z neta, jak komuś zależy na oszustwie. Ale nie ulegam takim presjom.
    Niestety poroniłam, czego też nie mam zamiaru udowadniać skanując wypis ze szpitala.
    Jak ktoś ma chorą głowę i chce potrollować, to żadna inwigilacja nie pomoże, a skrzywdzić kogoś łatwo. Szarlotce należą się przeprosiny od krzykaczek.

    Szarlotka123, Ukija lubią tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 22 marca 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkiego dobrego na najbliższe już 8 miesięcy :)

    wrześniowa mamusia 2014 i grudniowa 2015 :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Magdalena890722 Koleżanka
    Postów: 37 48

    Wysłany: 22 marca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Wam życzę wszystkiego, co najlepsze! Grudzień to wspaniały miesiąc na narodziny dzieciątka :) już Wam zazdroszczę zastanawiania się, czy zdążycie przed Świętam, czy czasem nie spędzicie ich w szpitalu ;) szyyybko zleci Wam te 9 miesięcy ;) my dopiero byłysmy na Waszym miejscu a nasze dzieci mają już po 3,4 miesiące i smieją się, gaworzą, codziennie robią nowe postępy i niektóre zaczynają powoli próbować czegos innego niż mleko ;)

    Powodzenia! Grudniowa mamusia 2015 :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    lprk82c39cl46sg9.png
  • Nadulka Autorytet
    Postów: 1022 972

    Wysłany: 22 marca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2016, 19:56

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    01.12.2015👸
    02.06.2023 🤴
  • MeGi1986 Ekspertka
    Postów: 218 251

    Wysłany: 22 marca 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezproblemowych ciąż, dobrego samopoczucia i przede wszystkim zdrowych dzieciaczków!! Dbajcie o siebie i Wasze maleństwa.
    Grudniowa mamcia 2015

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    bl9c2n0a725rcfdh.png
  • Behemottka Autorytet
    Postów: 1352 1742

    Wysłany: 22 marca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucę swoje trzy grosze - taki atak na jakakolwiek ciężarna jest zupełnie nie fair. A jaka macie pewność, ze ona nie ma bardzo krótkich cykli i istotnie mogła już zobaczyć bardzo słaby cień na teście? Zważywszy, ze - jak piszecie - miała jakieś straty w przeszłości, to nawet jesli jest minimalne prawdopodobieństwo, ze nie jest trollem, powinniście dać temu wątkowy trochę czasu. Moze jest Flakonem, moze nie. Ale jak spowodujecie u kogoś poronienie, bo musialyscie miec uciechę via internet cudzym kosztem, to jest na Waszym sumieniu. Naprawdę skanujecie wpisy każdej staraczki w poszukiwaniu kolejnej Kourtney/Blair/Flakonika? No bo chyba tak musi byc, skoro ledwie godzinę po założeniu tego wątku wylał sie tu taki jad...

    Elaria - bardzo mi przykro, ze poroniłaś :(

    U mnie na wątku był niestety ten prawdziwy troll - Flakonik operowała jako Blair. Ja jestem z wrześniowek wlasnie i teraz mamy system weryfikacji. Jest dobrowolny i lepszy niż nic. Nie tak łatwo znaleźć w internecie zdjęcie USG z dzisiejsza datą i na właściwym etapie ciazy, wiec system wcale aż taki głupi nie jest. Zresztą teraz już dziewczyny chwalą sie brzuszkami :)

    Życze Wam, grudniowym mamusiom, nudnych ciąż, bez zawirowań na forum a szczególnie bez problemów w realu :)

    Szarlotka123, Elaria lubią tę wiadomość

    mhsvi09kgjfp1f6i.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ