X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne GRUDNIOWE MAMUSIE
Odpowiedz

GRUDNIOWE MAMUSIE

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anuszka1986 Debiutantka

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, widze ze taki temat jeszcze nie istnieje, ale moze juz sa "nowe przyszle Mamusie" ktore juz wiedza ze sa przy nadzieji. Zapraszam wszystkie grudniowe Mamusie, na dzielenie sie swoimi doswiadczeniami :). Zycze wszystkim i sobie spokojnych 8 miesiecy :*

• Ewelcia Autorytet

Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:52

• Anuszka1986 Debiutantka

Wysłany: 10 kwietnia 2014, 07:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj faktycznie - dziekuje :)

• maria.sm Ekspertka

Wysłany: 2 maja 2014, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej to ja sie dopisuje :) termin mam na 10 grudnia. PÓłtora roku temu urodzilam synka tez w grudniu i powiem wam ze niby to piekny miesiac ale dla mnie byl bardzo ciezki i az tak swiatecznie go nie wspominam Cale dnie siedzialam w malym mieszkanku na 4 pietrze Nikt mnie praktycznie nie odwiedzal :( wiadomo zeby nie pozarazac dzieci itp Chorowalismy i tak dosc duzo bo corka przynosila rozne syfy z przedszkola ciezko bylo Do tego te krotkie dni malo spacerow, sloneczka...ale coz o tym sie zapomina Powodzenia dla wszystkich mamusiek!

maria.sm
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ