X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Hemoroidy
Odpowiedz

Hemoroidy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 8 września 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dziewczyny miała któraś z Was problem z hemoroidami po ciąży. Co stosowałyscie na to przy kp?? Jestem 3 miesiące po porodzie i teraz mi się pojawiły:(

    relg3e5e5eurhywm.png
  • kate851 Autorytet
    Postów: 1587 1233

    Wysłany: 2 października 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja jestem 2 msc po porodzie i pojawiły mi się ogromne 2 tygodnie po porodzie, gdyby nie zaparcia do tej pory to bym je już dawno wyleczyła sztyftem Criorectum,likwiduje hemoroidy poprzez mrożenie. Ciężko go dostać w aptece,kupiłam przez internet,ale naprawdę warto, trzyma się w zamrażalniku, kuracja trwa 2 tygodnie, 2 razy dziennie wkłada się na 8 minut.Ja miałam takie,że nie mogłam kroku zrobić a tylko ten sztyft mi pomógł, żadne czopki, maści, tylko ten sztyft. Teraz stosuję raz w tygodniu i na noc maść proctoglyvenol. Powodzenia!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ