Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ile czekałyście na wyniki Prenatal testDNA?
Odpowiedz

Ile czekałyście na wyniki Prenatal testDNA?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • charlotte1991 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 17 czerwca, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Ile czekałyście na wyniki Prenatal testDNA? Właśnie zastanawiam się nad wykonaniem tych badań. Mam już swoje lata i obawiam się o zdrowie dziecka.

  • koniecznaagata Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 czerwca, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Robiłam Prenatal testDNA Karyo Plus i dostałam wynik szybciej niż w zakładanym czasie. Pobranie miałam w poniedziałek, a wynik już w następną środę. Jeżeli martwisz się o zdrowie dziecka, to warto wykonać badanie prenatalne.

  • nawrockajustyna745 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 lipca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekałam 6 dni, razem z weekendem 8. Robiłam pakiet Prenatal testDNA Karyo Plus.

  • Natalia M Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 lipca, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wynik rhd zawsze jest osobno? Zdarzyło się Wam, że dostałyście oba wyniki w jednym dniu?

  • awrona82 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 9 lipca, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia M wrote:
    Czy wynik rhd zawsze jest osobno? Zdarzyło się Wam, że dostałyście oba wyniki w jednym dniu?
    A o jakim badaniu masz na myśli?

  • Natalia M Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 lipca, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awrona82 wrote:
    A o jakim badaniu masz na myśli?
    Chodzi o Prenatal testDNA.

  • awrona82 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 10 lipca, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia M wrote:
    Chodzi o Prenatal testDNA.
    Wynik prenatala miałam szybko, na rhd czekałam ponad 10, jednak nadal w czasie podawanym przez laboratorium.

  • korneliaswoboda Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 lipca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dość szybko, w poniedziałek miałam pobranie, a w kolejny wtorek otrzymałam wyniki :)

  • OlgaFr Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 sierpnia, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam 6 dni robocze (bez weekendu).

    👶2021
    🤰2024
    ❤️17.07. I prenatalne
  • Panna_zet Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 26 sierpnia, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekałam dłużej, bo dostałam wyniki w 9 dniu roboczym (a więc prawie dwa tygodnie). Czekam jeszcze na wynik rhd, bo też zleciłam z uwagi na konflikt. :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ