X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne jednodniowe plamienie
Odpowiedz

jednodniowe plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ania2071 Przyjaciółka
    Postów: 100 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Może któraś z Was tak miała? W poniedziałek wieczorem miałam różowe plamienie, we wtorek tylko parę pomarańczowych kropek, wieczorem ustało. Poczekałam do dziś i nie pojechałam na IP. Minęło. Mam nadzieję, że źle nie zrobiłam. Dodam, że w te dwa dni miałam bardzo dużo stresujących sytuacji, dużo załatwień, dużo chodziłam i musiałam zrobić sama autem ponad 500 km.

    f2w3pc0z30b8gt3t.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, moim zdaniem nie masz powodów do zmartwień, skoro ustąpiło tak szybko. Pewnie to przez stres i wysiłek...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • ania2071 Przyjaciółka
    Postów: 100 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Martwię się czy moje dziecko żyje, bo jedną ciążę straciła. W poniedziałek prenatalne. Poczekam chyba do nich. I jeszcze w dniu plamienia miałam straszne zaparcie i musiałam się siłować w toalecie. Może to też powód?

    f2w3pc0z30b8gt3t.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu u mnie plamienia w ciąży to niestety chleb powszedni. Od początku ciąży zdarzają się średnio co 10-14 dni. Choć dzisiaj pojawiły się szybko (po tygodniu od zakończenia ostatniego plamienia). Nie martw się, odpoczywaj :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • ania2071 Przyjaciółka
    Postów: 100 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest i Kasia:) Ale fajnie, że u Ciebie wszystko dobrze, bardzo się cieszę:) Kasiu widziałam na Twoim wykresie, że masz te plamienia. Ale co na nie bierzesz i jaki ich powód? Jesteś na zwolnieniu lekarskim?

    f2w3pc0z30b8gt3t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ