X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Jelenia góra , poród ! pomocy !!!
Odpowiedz

Jelenia góra , poród ! pomocy !!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klaudia0727 Autorytet
    Postów: 624 1097

    Wysłany: 20 października 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jest tu ktoś z Jeleniej Góry ? Ja miesiąc temu przeprowadziłam się z Łodzi do Jeleniej Góry do rodzinnego domu mojego faceta . Tu też znalazłam panią doktor Małgorzate Turkowską Regent :) I ona nie przyjmuje w szpitalu :/ I ona poleca poród w kamiennej górze ale odradza w Jeleniej ... Macie jakieś opinie ? Gdzie rodziłyście kobietki z Jeleniej Góry ? Ja jeszcze wspomnę że będę musiała miec CC

    gann9jcg7ze17rcq.png
    Czekamy na Aurelie <3
    20 lat . Łódź/Jelenia Góra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem z JG, ale termin mam na styczeń. Napisz na stronie FB
    https://www.facebook.com/groups/278685105588517/

    Tam udzielą Ci rad te, które juz rodziły albo bardziej znają szpital.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ