X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Karboksyterapia na skórę na brzuchu
Odpowiedz

Karboksyterapia na skórę na brzuchu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 18 marca 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po porodzie ale skóra na brzuchu jest bardzo brzydka. Zastanawiam się nad zabiegiem karboksyterapii. czy mialyście zabieg i jak efekty?

  • Eszkilu Autorytet
    Postów: 1351 1384

    Wysłany: 18 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britka wrote:
    Jestem po porodzie ale skóra na brzuchu jest bardzo brzydka. Zastanawiam się nad zabiegiem karboksyterapii. czy mialyście zabieg i jak efekty?

    Jesli mam byc szczera, to polecam odpuscic tego typu zabieg. Efekty marne, to zdecydowanie za duza powierzchnia. Jesli chodzi o wiotka skore na brzuchu to tu moge polecic 2 zabiegi: albo HIFU (np. Ultraformer, Ultraskin, Sonoqueen), albo fale radiowe (np. Venus legacy). Pojdz na konsultacje, tam ocenia ilosc potrzebnych sesji. Skad jestes?

    ojxerl68k5xeefy1.png

    ckailqxw1u8iufef.png

    Gameta Gdynia od 2016 r.
  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli możesz sobie na to pozwolić to warto. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tłuszczu.

    Ale jeden zabieg Ci wiele nie pomoże. Najlepiej zapisać się na kilka zabiegów. W klinice powinni Ci na pewno doradzić co będzie najlepsze dla Ciebie. Może jakiś inny zabieg....

    Sama miałam na cellulit na udach i nie żałuje. https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/karboksyterapia/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 20:03

  • KarolKa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat mogę polecić Ci zabieg karboksyterapii, gdyż sama sie zdecydowałam. Rzeczywiście tak jak inne osoby tutaj piszą, nalezy wykonać serie zabiegową. Jednak sam zabieg jest w przystępnej cenie. U mnie juz wystarczyło 8 zabiegów, właśnie na brzuch, aby ujędrnić okolicę. Jeżeli jesteś z Warszawy to w salonie LaserDelux https://laserdelux.pl/warszawa-widok-karboksyterapia-k/ mają atrakcyjne pakiety, częste promocje, o których informują i dużą wiedzę. Zapisz się tam na konsultacje i ci doradzą :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ