X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne kiedy powiedziec 6 latce ze bedzie starsza siostra :-)
Odpowiedz

kiedy powiedziec 6 latce ze bedzie starsza siostra :-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolka14 Ekspertka
    Postów: 211 98

    Wysłany: 19 marca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny kiedy powiedzialyscie ze wasze dziecko bedzie mialo rodzenstwo?Moja mala niby chce ale jak sie jej pytalam co woli brata czy siostre mowi ze nikogo bo to same problemy :/ teraz to juz nie wiem jak mam sie do tego zabrac

    7u22s65gmika7d3f.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 19 marca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza Cora skończy w czerwcu 5 lat.
    My od poczatku przed staraniem sie zaczęliśmy pytania czy chce mieć rodzeństwo ze będzie miec z kim sie bawić to się raz cieszyla a raz nie
    Jak dowiedziałam sie o ciąży to normalnie jyz jej przekazaliśmy ze mam Malego dzidziusia w brzuszku i od tej pory caly czas tuli sie do brzuszka.
    No i jak kupiłam pare rzeczy dla synka to Jej tez wzięłam mala zabawkę:)
    No i caly czas mówimy ze ja kochamy i ze jak dzidziuś sie urodzi ze będzie mi pomagać to się narazie cieszy:)
    Zobaczymy potem w praktyce:)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • maimama Autorytet
    Postów: 298 329

    Wysłany: 21 marca 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziałam mojej właśnie 6latce jakieś 2 tyg przed polowkowym i wzięłam ja na usg. Była i jest przeszczesliwa, codziennie całuje brzuch. Przyjęła to super, jak powiedziała jej marzenie to mieć siostre,mam nadzieję, że po porodzie dalej będzie zachwycona:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja radzę poczekać troszkę, na pewno nie na tym etapie ciąży na którym jesteś. My powiedzieliśmy naszej 4 latce koło 15 tygodnia. Cieszyła się od razu i nadal się cieszy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ