X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne kosmetyczka mobilna -warszawa
Odpowiedz

kosmetyczka mobilna -warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 12 lutego 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, czy znacie moze jakies sprawdzone kosmetyczki z dojazdem do domu w Warszawie? Google wyrzuca,sporo wynikow, ale zawsze ktos sprawdzony jest lepszy. Z gory dzieki za namiary.

    relgh371zv6v421k.png
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 16 lutego 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Mam jeden namiar, dziewczyna malowała mnie do ślubu, a do czego potrzebna:-)?

    tb736iyeli5hckvm.png
  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znam a co cie konkretnie interesuje? jakie zabiegi?

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ