Kraków - lekarz prowadzący ciążę. Potrzebuje polecenia
-
Hej! Aktualnie razem z narzeczonym mamy pakiet w Medicover i zostałam przypisana do lekarza prowadzącego Dariusza Gołąbka. Nie byłam jeszcze u niego ponieważ terminy ma tak cudownie dostępne, że zdążyłam być u 5 innych ginekologów tylko nie u niego. Jeden z ginekologów dał mi rade abym zmieniła lekarza prowadzącego na lekarza na NFZ albo prywatnie, ale poza Medicover bo w Medicover mają dramat z lekarzami. Na badaniach prenatalnych wyszło mi wysokie ryzyko preeklampsji (1 na 15), zażywam Acard zgodnie z zaleceniami lekarza, który przeprowadzał badanie. Chciałabym spytać czy macie do polecenia lekarzy, którzy są naprawdę „do ludzi”. Chciałabym jakoś dogadać się z lekarzem o skierowanie na cesarskie cięcie również. Czy to jest możliwe? Jakie macie doświadczenia?
-
hej Polecam Bartłomieja Szczepańskiego - zobacz sobie w znanym lekarzu jak wysoko jest oceniany- pracuje też w Medicover na Fabrycznej.
Jeśli szukasz super lekarza to polecam Asię Korabel.
https://www.znanylekarz.pl/joanna-korabel/ginekolog/krakow
jestem absolutnie zadowolona, mam znajome które pod jej prowadzeniem mają zdrowe dzieciaki i ciążę na min stresu👩🏻40
( niedoczynność tarczycy, nadciśnienie 1 st. niedrożny jajowód)
👱🏻♂️43
niepłodność z czynników męskich
2013 ciąża jajowodowa
2015 poronienie 6tc
2024 poronienie 4tc
24.07.2025 FET IVF ❤️
1 procedura, blastocysta 4.2.2
24.07 prog. 20,23 ng/ml
02.08.2025 beta 231,51 mIU/ml
04.08.2025 beta 604,79 mIU/ml
06.08.2025 1202 mIU/ml
13.08.2025 prog 35.04 ng/ml i beta 15174mlU/ml
19.08.2025 mamy ❤️
20.08.2025 prog 14 ng/ml
dzidziuś 0,46 mm 🎊
23.08.2025 prog 27,17 ng/ml i beta 69858 mIU/ml
27.08.2025 piękne ❤️ i dzidziuś 1,45 cm
02.09.2025 🩺
-
Nie Kraków ale nie daleko. W Bochni jest klinika feminacare i u nich wszyscy lekarze są bardzo dobrzy ale z czystym sumieniem i z całego serca polecam dr. Wojciecha Górczewskiego.
Rejestracja do niego jest zamknięta dla nowych pacjentek ale gdybyś chciała mogę podać do niego bezpośredni numer telefonu.
Trafiliśmy do niego z polecenia koleżanki i gdy inni lekarze umywali ręce w walce o ciążę on jedyny nam pomógł. -
Ja prowadziłam ciążę u dr Drygały prywatnie. On przyjmuje w Luxmedzie ale nie prowadzi się u niego ciąży tylko robi USG. Dwa razy byłam u niego na Luxmed. Jeśli chodzi i cesarskie cięcie to masz jakieś wskazania? Jeśli nie to lekarz ginekolog nie wystawi Ci skierowania na cesarkę ot tak, bo to poważna operacja. Możesz iść do psychiatry i powiedzieć że masz tokofobie i na tej podstawie ginekolog wystawi kwalifikacje/skierowanie na CC.3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
4 x IUI
Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
7dpt beta 39.46 😄
9dpt beta 164
11dpt beta 484
14dpt beta 2566
24dpt - mamy Serduszko!
Czekamy na Córeczkę😄
09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
"Nie bój się, tylko wierz."
.........
05.2024 - transfer ostatniego już zarodka. Klapa
12.2024 - nieplanowany naturals po przeleczeniu zakrzepicy żył głębokich.
-
Hej, jeśli chcesz chodzić prywatnie poza medicoverem to w Krakowie jest naprawdę dużo porządnych lekarzy. Ja chodziłam z innego pakietu do scanmedu i było bardzo ok. Mogę Ci napisać na priv do kogo ja chodziłam, bo nie wiem czy tak sobie wszyscy lekarze życzą, żeby ich nazwiska rzucać na forum i jakich lekarzy spotkanych gdzieś po drodze w ciąży jeszcze polecam oprócz mojej prowadzącej. W ogóle też miałam wysokie ryzyko preeklampsji i moja prowadząca dała mi dużo spokoju wyjaśniając bardzo szczegółowo co to jest i zwracała potem na wizytach uwagę na badanie przepływów, bo to się jakoś łączy z tym ryzykiem.
Jak już miałaś prenatalne to na pewno jesteś koło końcówkoi 1 trym, wiec w głowie mi się nie mieści, że nie byłaś jeszcze u prowadzącego. Nawet na NFZ się trzymają przecież tego, że ciężarna nie może czekać dłużej niż 7 dni na wizytę jak potrzebuje 🤯
Moja lekarka jak chciała, żebym przyszła na np za 2 tygodnie, bo chciała coś sprawdzić a brakowało terminu to dzwoniła z gabinetu do rejestracji, żeby mnie gdzieś dopisali, na zasadzie, że zaczekam jak przyjdę a zawsze ktoś rezygnuje w ostatniej chwili, więc dużego opóźnienia dla innych pacjentów nie złapie.
Jak chcesz chodzić na NFZ to ja bym się zapisała do poradni przyszpitalnej w szpitalu w którym planujesz rodzić. Pod koniec ciąży (chyba po 38 tyg) ciężarnej się należy KTG na NFZ i chodziłam do Rydygiera i zawsze była jeszcze po tym wizyta w poradni z USG. Oceniam te wizyty na duży +, więc pewnie takie wizyty od początku ciąży też by były spoko.
Ze skierowaniem na CC to nie pomogę, bo nie miałam. -