X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne książki dla przyszłych mam - jakie polecacie?
Odpowiedz

książki dla przyszłych mam - jakie polecacie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 28 października 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :) bardzo lubię czytać książki i chciałabym sobie jakąś taką o ciąży zakupić. może macie takowe i polecacie? jest tego tak dużo,że nie wiem co wybrac.. pomoże ktróraś? :)
    pozdrawiam

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 28 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam: "w oczekiwaniu na dziecko", "pierwszy rok zycia dziecka" i "drugi i trzeci tok zycia dziecka" - wygnanie rzetelnie przede wszystkim "nie panikujaco" napisane.

    Czytałam tez osławiony język niemowlat, ale wg mniej zbyt zamotany, nudny i u mojej córeczki metody usypiania w łóżeczku to kompletna porażka.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • JoD Ekspertka
    Postów: 265 63

    Wysłany: 28 października 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Napisana bardzo na luzie :)

    relgi09k7rgp63rp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam: "W oczekiwaniu na dziecko" :D

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 28 października 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba też sie zaopatrze w "w oczekiwaniu na dziecko". miałam okazję przejrzeć u koleżanki "ciężarówka przez 9 mc", ale jakoś mnie nie przekonala. jak dla mnie zbyt na luzie.

    a coś o psychologii polecacie? tzn coś już o starszych dzieciach czy może te zaganienia sa tez omawiane w "drugi i trzeci rok zycia dziecka"?

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta "W oczekiwaniu na dziecko" mam wrażanie, że reklamowana jako must have. Mi osobiście średnio przypadła do gustu, taka nudnawa i jak dla mnie za mało opisów, co dokładnie się dzieje z dzieckiem, a lubię takie medyczne zagadnienia. Nie trzeba kupować, można bez problemu znaleźć pdf w internecie.
    Natomiast "Ciężarówka przez 9 miesięcy" słyszałam, że zabawna i taka z dystansem :) ale coś nie mogę znaleźć na necie, ani po pl, aani po ang.
    A z innej beczki, jakieś fajne pamiętniki ciążowe może widziałyście?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ