X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne którego dc test wiarygodny?
Odpowiedz

którego dc test wiarygodny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam też cykle 28 dniowe. U mnie test pozytywny wyszedł 13 dpo z tym że ja dokładnie wiedziałam kiedy mam owulkę ( testy owu+ minitoringi u gina+ zastrzyk na pękanie pęcherzyków). Spodziewałam się że mogę byc w ciąży bo się o nią starałam choc jak co miesiąc wątpiłam w pozytyw bo nie wychodziło nam przez 3 lata...też mi tempka spadła i myślałam że znowu nic z tego a okazało się że to był spadek implantacyjny ( 10 dpo) a plamienia nie miałam za to miałam bóle jak na @ na kilka dni przed jej terminem który minął dopiero jakiś tydzień po pozytywnym teście :) Trzymam kciuki za Ciebie, nie poddawaj się, na pewno się uda !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 18:24

    relgh371ssmqv4f3.png
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za mile sliwa :) dzis przez pare godzin czulam jakby klucie macicy. Piersi mnie nie bola. Dziewczyny mowili ze wedlug mojego wykresu owulacje mialam ok 9 lutego. Wiec czy mozliwe jest zajesxie w ciaze jesli wspolzylismy 5 lutego? Gdzies wyczytalam ze stosunek miedzy 72h a 12h godzin przed owulacja dake najwieksze szanse na poczecie

    :)
  • assialbnn Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug kalendarzyka @ ma byc 19 lutego. Narazie zadnych objawow zapowiadajacych @ ani zapowiadajacych fasolke... jedynie ten dzisiejszy bol podbrzusza. WcOraj i dzis temp 36,6. Jesli znow nix nie wyjdzie zakupie testy owulacyjne :)

    :)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ