X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne kurs kwalifikacyjny podczas urlopu macierzyńskiego
Odpowiedz

kurs kwalifikacyjny podczas urlopu macierzyńskiego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 17 września 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest możliwe odbycie kursu kwalifikacyjnego podczas urlopu macierzynskiego? nadmienie ze nie wysyla mnie na to pracodawca, chce isc sama, sama place, taki kurs trwa ok rok i trzeba odbyc tez praktyki. Nigdzie nie moge znalesc w internecie czy sa przeciwskazania, nie chce miec jakis problemów z macierzynskim

    74di4z17q2rryrdy.png
  • appee Ekspertka
    Postów: 240 190

    Wysłany: 18 września 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na macierzyńskim z tego co ja się orientowałam można chodzić na kursy, szkolenia, studia, itp, pracować na umowę o dzieło i zlecenie. Gorzej ze zwolnieniem lekarskim w ciąży - wtedy nie wolno nic z tych rzeczy...

    Zosiuleńka:)
    https://www.maluchy.pl/li-72083.png

    ex2bvcqgf0ivz93s.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 18 września 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za informacje:-]

    74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ