X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne L4 a wizyta w sądzie
Odpowiedz

L4 a wizyta w sądzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mimoza Autorytet
    Postów: 498 411

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Właśnie dostałam leżące L4, a w trakcie jego trwania mam wezwanie jako świadek do sądu. Czy któraś z Wa miała taką sytuację?

    wnidrl68oe42jn4s.png

    1usawn1575ou2tgw.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Najlepiej zadzwoń do sekretariatu sądu w którym masz się stawić i wyjaśnić dlaczego nie możesz się stawić. Z reguły powinno wystarczyć dosłanie ksera l4 lub zaświadczenia od lekarza o przeciwskazaniach do stawiennictwa.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ