X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Legginsy ciążowe S Lidl
Odpowiedz

Legginsy ciążowe S Lidl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • RysiaczkoweLove Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy byłaby któraś z dziewczyn zainteresowana kupieniem ode mnie legginsow z Lidla? nowe z metka kupione wczoraj.
    kolor ciemny szary. Nie chce mi się ich zwracać do sklepu, więc może któraś z Was nie zdążyła kupić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2019, 11:16

  • RysiaczkoweLove Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście możliwość wysyłki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ