X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lekarz w Poznaniu prośba o pomoc
Odpowiedz

Lekarz w Poznaniu prośba o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magd Ekspertka
    Postów: 223 510

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Czy któraś z Was może polecić mi lekarza z Poznania, który pracuje w szpitalu na Polnej lub Świętej Rodzinie.
    Czy w ogóle przy wyborze lekarza istotne było dla Was czy lekarz pracuje w szpitalu w którym będziecie rodziły?
    Mam mętlik w głowie, byłam na dwóch wizytach prywatnych u lekarki która niestety nie miała dla mnie czasu, wszystko na szybko, ja w stresie, nie miałam czasu tak zwyczajnie zapytać o jakieś obawy wątpliwości.
    Będę wdzięczna za pomoc.
    ps. Jestem w 11 tygodniu ciąży.

    km5se6ydvkshe5ag.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam dr Bieganska z Polnej
    ma gabinet na gorczyczewskiego, rzut beretem od polnej i super ciaze prowadzi, chucha na zimne

    mysmy byli po klopotach plus spore nadcisnienie

    jej pieczatka mysle ze miala znaczenie na przyjeciu do szpitala,wywiadzie porodzie bo wszyscy zacieszali ze dr Bieganska :--))

    obslugiwali nas inni lekarze i jestesmy zadowoleni bardzo z opieki a co najwaz dziecko wyciagneli ok szybko proznociagiem bo sie przyblokowala w kanale, takze z mego doswiadczenia tam sa fachowcy

    jest watek poznanski dalej na str forum i tam sa inni lekarze tez wymienieni przez poz mamy
    na pewno kogos ok znajdziesz ;--))

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Magd Ekspertka
    Postów: 223 510

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:
    ja mialam dr Bieganska z Polnej
    ma gabinet na gorczyczewskiego, rzut beretem od polnej i super ciaze prowadzi, chucha na zimne

    mysmy byli po klopotach plus spore nadcisnienie

    jej pieczatka mysle ze miala znaczenie na przyjeciu do szpitala,wywiadzie porodzie bo wszyscy zacieszali ze dr Bieganska :--))

    obslugiwali nas inni lekarze i jestesmy zadowoleni bardzo z opieki a co najwaz dziecko wyciagneli ok szybko proznociagiem bo sie przyblokowala w kanale, takze z mego doswiadczenia tam sa fachowcy

    jest watek poznanski dalej na str forum i tam sa inni lekarze tez wymienieni przez poz mamy
    na pewno kogos ok znajdziesz ;--))

    dziękuję, czyli z tego co czytam duze znaczenie ma to że jednak lekarz w danym szpitalu pracuje, i tak jak czytam to jednak Polna wygrywa.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    km5se6ydvkshe5ag.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić dr połczyńska-kaniak, która przyjmuje w Neomedica prywatnie w poznaniu, a ogólnie pracuje na polnej. Miałam komplikacje na koniec ciąży, starzejace się łożysko i dzięki skierowaniu od tej pani dr późnym wieczorem zostałam w trybie pilnym przyjęta na oddział mimo braku miejsc. Gorąco polecam !!!! :-)

    tb73e6ydzfb83uo0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ