X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2014
Odpowiedz

Listopadówki 2014

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LISTOPAD 2014 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mam termin na koniec listopada. Troszkę przeszłam bo 5 miesięcy temu miała operację na ciąże pozamaciczną. Na szczęście nie usunęli jajowodu . Teraz po wielkich stresach związanych w zajście w ciąże a okres miałam ostatni 12,02,2014 mam widoczny pęcherzyk o wielkości 8,20 MM ale jeszcze nie widać zarodka ( następne moje zmartwienie ). Następną wizytę mam dopiero za tydzień i muszę czekać . POZDRAWIAM WSZYSTKICH

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 13:41

    MARTA
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, wszystkie są na drugim wątku Listopadówki 2014! Chodź do nas!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ