X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne --LUTOWE MAMUSIE 2015--Częstochowa i okolice ;)
Odpowiedz

--LUTOWE MAMUSIE 2015--Częstochowa i okolice ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki! która z Was wybrała już szpital do porodu? Czym się kierowałyście? Ja mam termin wg. Lekarzy na 2.2.2015, choć tutaj po obliczeniu - 30.01.2015. Można powiedzieć, że przełom stycznia/lutego :)
    Jestem umówiona na 1 wizytę u lekarza, który ma dyżury na Parkitce, zastanawiam się natomiast nad Mickiewiczem...Co Wy na to?

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/mamusie-luty-2015,3220.html watek podobnej tematyki ostnieje ;p

    zi13skjo0ong6u20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Częstochowy poszukuję Ciężarówek. Niestety, nie było wątku dla dziewczyn z Cz-wy, rodzących w lutym. Choć temat podobny, jednak skupiający konkretne osoby- pozdrawiam :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ