X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTY 2025
Odpowiedz

LUTY 2025

Oceń ten wątek:
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10369 14111

    Wysłany: 23 lipca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza97 wrote:
    Dziewczyny mam podobnie zasstanawiam się czy wszystko dobrze z maleństwem … tydzień temu było super z racji tego że moja doktor jest na urlopie wizyta dopiero 16.08( chyba zwariuję )
    Ale czy tylko ja nie mam mdłości ? Nie mówiąc o wymiotach ?
    Raz za czas bardzo rzadko kiedy zdarzy mi się jakieś delikatne mdłości ale bez szaleństw
    Co dziwne nie mam apetytu ! Naprawdę mogłabym wogole nie jeść wręcz zmuszam się do jedzenia . Jedyne co mi bardzo smakuje to owoce i jogurty

    Za to spanie !!! Ogólnie zawsze byłam rannym ptaszkiem - dużo energii
    Nigdy nie spałam w środku dnia
    Obecnie gdyby nie praca pewnie w ogóle nie wstawałabym z łóżka

    Od piątku idę na urlop -1.5 tygodnia i jedyne o czym myślę to o spanku 🙈 a z racji tego że nie chce się narażać na loty samolotem pakujemy się z mężem do auta i jedziemy nad polskie morze 🌊
    Stwierdziliśmy że to pewnie jedyna okazja aby wybrać się nad polskie morze 🙈 zawsze unikaliśmy Polski na urlopie
    A który masz tc?

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Iza97 Przyjaciółka
    Postów: 83 100

    Wysłany: 23 lipca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    A który masz tc?

    9+2

  • annikana Autorytet
    Postów: 508 434

    Wysłany: 23 lipca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza97 wrote:
    Dziewczyny mam podobnie zasstanawiam się czy wszystko dobrze z maleństwem … tydzień temu było super z racji tego że moja doktor jest na urlopie wizyta dopiero 16.08( chyba zwariuję )
    Ale czy tylko ja nie mam mdłości ? Nie mówiąc o wymiotach ?
    Raz za czas bardzo rzadko kiedy zdarzy mi się jakieś delikatne mdłości ale bez szaleństw
    Co dziwne nie mam apetytu ! Naprawdę mogłabym wogole nie jeść wręcz zmuszam się do jedzenia . Jedyne co mi bardzo smakuje to owoce i jogurty

    Za to spanie !!! Ogólnie zawsze byłam rannym ptaszkiem - dużo energii
    Nigdy nie spałam w środku dnia
    Obecnie gdyby nie praca pewnie w ogóle nie wstawałabym z łóżka

    Od piątku idę na urlop -1.5 tygodnia i jedyne o czym myślę to o spanku 🙈 a z racji tego że nie chce się narażać na loty samolotem pakujemy się z mężem do auta i jedziemy nad polskie morze 🌊
    Stwierdziliśmy że to pewnie jedyna okazja aby wybrać się nad polskie morze 🙈 zawsze unikaliśmy Polski na urlopie

    Objawy ciąży mogą być naprawdę różne. Nie sugeruj się proszę tym, jak ciążę przechodzi ktoś inny. Sama zauważasz, że czujesz się inaczej, niż przed ciążą. :) Natomiast ja również czekam aż to zmęczenie się wreszcie skończy, no ileż można 🙈
    A strach że coś jest nie tak... To chyba już normalne;)
    My nad morze jedziemy we wrześniu, już od kilku lat tak. uwielbiam wrześniowe morze;)

    marzec 2023 - nasza wymarzona R. ❤️
    luty 2024 - 18 tc H. 💔


    01.06 - 13 dpo - ⏸️ beta 195 U/l, prog 27,95 mg/ml
    03.06 - beta 466 U/l
    7.06 - pęcherzyk ciążowy prawidłowo umiejscowiony
    17.06 - beta 18175 U/l
    21.06 - 0,93 cm Małego Człowieka ❤️
    11.07 - 3,23 cm Bejbika ❤️
    SANCO - niskie ryzyka - chłopiec 🩵 31.07 - I prenatalne - 7cm pięknego chłopca 🩵
    28.08 - 188g Bobsona 🩵
    🔜 13.09 - wizyta, 25.09 - USG połówkowe



    preg.png
  • Iza97 Przyjaciółka
    Postów: 83 100

    Wysłany: 23 lipca, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annikana wrote:
    Objawy ciąży mogą być naprawdę różne. Nie sugeruj się proszę tym, jak ciążę przechodzi ktoś inny. Sama zauważasz, że czujesz się inaczej, niż przed ciążą. :) Natomiast ja również czekam aż to zmęczenie się wreszcie skończy, no ileż można 🙈
    A strach że coś jest nie tak... To chyba już normalne;)
    My nad morze jedziemy we wrześniu, już od kilku lat tak. uwielbiam wrześniowe morze;)

    A my właśnie nigdy nie mogliśmy się przemóc to będzie mój trzeci raz (licząc zieloną szkołę w podstawówce ) nad morzem 🙈
    Zapewne w tym roku wyjazdy jedynie w Polsce . Nawet się cieszę bo pewnie normalnie nigdy by się nie udało zwiedzić Polskę w tym roku tak planujemy . Najpierw morze później Mazury itp …
    W górach mieszkam więc gór mi już wystarczy 🙈

    annikana, pp2018 lubią tę wiadomość

  • misia2025 Autorytet
    Postów: 288 238

    Wysłany: 23 lipca, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedziemy jutro nad morze 🙈 nie byłam tam od zielonej szkoły! Zawsze wybieraliśmy góry bo to mamy blisko, ale córka już nam żyć nie dawała. Ona jeszcze nigdy nie była, syn z dziadkami dwa razy był na morzem. Jedziemy pociągiem, bo mamy całą Polskę do przejechania i postanowiliśmy, że tak mi będzie wygodniej. W każdej chwili mogę iść siku, wstać wyprostować kości itd. a czasowo prawie to samo jakby licząc, że co chwilę trzeba by się samochodem zatrzymywać.

    Zobaczymy jak to będzie ☺️

    annikana, pp2018 lubią tę wiadomość

    2008💙
    2013🩷
    preg.png
  • Iza97 Przyjaciółka
    Postów: 83 100

    Wysłany: 23 lipca, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia2025 wrote:
    My jedziemy jutro nad morze 🙈 nie byłam tam od zielonej szkoły! Zawsze wybieraliśmy góry bo to mamy blisko, ale córka już nam żyć nie dawała. Ona jeszcze nigdy nie była, syn z dziadkami dwa razy był na morzem. Jedziemy pociągiem, bo mamy całą Polskę do przejechania i postanowiliśmy, że tak mi będzie wygodniej. W każdej chwili mogę iść siku, wstać wyprostować kości itd. a czasowo prawie to samo jakby licząc, że co chwilę trzeba by się samochodem zatrzymywać.

    Zobaczymy jak to będzie ☺️

    My również mamy całą Polskę do przejechania - myślałam nad pociągiem jednak jakoś padło na samochód


    Komfortowej jazdy 😀

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10369 14111

    Wysłany: 23 lipca, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza97 wrote:
    9+2
    Objawy pojawiają się i znikają mi do 9+0 nie było praktycznie nic, przekroczyłam tą magiczną granicę i od 4 dni mam takie mdłości, że mam nawet problem z zaśnięciem. Ale jest tak, że wstaję rano i mam mdłości a jest dzień kiedy wstaję i jest ok i dopiero później się rozkręcają ☺️ każda ma inaczej 🥰

    Iza97 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • annikana Autorytet
    Postów: 508 434

    Wysłany: 23 lipca, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia, to piękna przygoda Was czeka, super!

    Iza97, my z mężem zwiedziliśmy już naprawdę (prawie) całą Polskę i naprawdę uważam, że warto! Za czasów jeszcze moich licealnych i potem wczesnych studenckich, gdzie nie było mnie stać na zagraniczne wojaże, jechaliśmy na wakacje samochodem wschodnia i zachodnią strona Polski, co dzień lub dwa w innym miejscu. Byliśmy tak 4 razy i jeszcze mamy co zobaczyć. Jak będziecie na Mazurach to ja polecam też Podlasie, och jak ja kocham te okolice. To jest też super miejsce na pierwszy wyjazd z bobasem - cicho, spokojnie, miejsc do spacerów mnóstwo.

    pp2018 lubi tę wiadomość

    marzec 2023 - nasza wymarzona R. ❤️
    luty 2024 - 18 tc H. 💔


    01.06 - 13 dpo - ⏸️ beta 195 U/l, prog 27,95 mg/ml
    03.06 - beta 466 U/l
    7.06 - pęcherzyk ciążowy prawidłowo umiejscowiony
    17.06 - beta 18175 U/l
    21.06 - 0,93 cm Małego Człowieka ❤️
    11.07 - 3,23 cm Bejbika ❤️
    SANCO - niskie ryzyka - chłopiec 🩵 31.07 - I prenatalne - 7cm pięknego chłopca 🩵
    28.08 - 188g Bobsona 🩵
    🔜 13.09 - wizyta, 25.09 - USG połówkowe



    preg.png
  • Iza97 Przyjaciółka
    Postów: 83 100

    Wysłany: 23 lipca, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annikana wrote:
    misia, to piękna przygoda Was czeka, super!

    Iza97, my z mężem zwiedziliśmy już naprawdę (prawie) całą Polskę i naprawdę uważam, że warto! Za czasów jeszcze moich licealnych i potem wczesnych studenckich, gdzie nie było mnie stać na zagraniczne wojaże, jechaliśmy na wakacje samochodem wschodnia i zachodnią strona Polski, co dzień lub dwa w innym miejscu. Byliśmy tak 4 razy i jeszcze mamy co zobaczyć. Jak będziecie na Mazurach to ja polecam też Podlasie, och jak ja kocham te okolice. To jest też super miejsce na pierwszy wyjazd z bobasem - cicho, spokojnie, miejsc do spacerów mnóstwo.

    Od kiedy jesteśmy razem (8 lat) wspólnie w Polsce nie zwiedziliśmy za wiele Morze (4dni) , Tatry weekendowe wypady
    Ale zwiedziliśmy dużo Europy , Ameryki Południowej …
    Jakoś zawsze było coś bardziej przyciągającego
    Ale kiedyś ktoś nam powiedział „cudze chwalicie swego nie znacie „ więc wierzę Ci ! Teraz okres ciąży + gdy maluszek będzie mały zapewne nadrobimy zaległości w naszym pięknym kraju 🤞

  • Murilega Autorytet
    Postów: 597 895

    Wysłany: 23 lipca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o znikające objawy, to mdłości znów zaginęły, mimo iż wczoraj było naprawdę ciężko. Może kwestia zmiany pogody. Za to brzuch ciągnie niemiłosiernie, o dziwo zwłaszcza miesnie górnej część brzucha się buntują. Widzę też, że brzuch ewidentnie zaczyna rosnąć, chociaż póki co wygląda jak wzdęty tylko nie tam gdzie trzeba. 😅

    Ja za 1.5tyg zaczynam urlop i naprawdę nie mogę się doczekać by odpocząć. Chociaż trochę też mnie ten czas stresuje bo za tydzień mówię szefowej o ciąży i chociaż wiem, że przyjmie to dobrze to takie dziwnie mi z mówieniem o tym. 🫣

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Animka Autorytet
    Postów: 1122 503

    Wysłany: 23 lipca, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, ale wam zazdroszczę, że jesteście w stanie podróżować, aż się płakać chce. No, ale niestety tak to juz, dobrze, ze niektóre kobiety dobrze znosza ciążę, tez bym korzystała na Waszzym miejscu 🥰😍
    Chociaż liczę, że kiedyś się poczuje lepiej, raczej za granicę bym się bała polecieć czy pojechać, jednak bez wizyty się zastanawiam czy wszystko dobrze, a co dopiero gdzieś za granicą 😆 ja to do odważnych nie należę. W Polsce łatwiej jakoś, chociaż można wszędzie do szpitala zajechać w razie co.
    Fajnie, życzę Wam udanych podróży 🥰

    Murilega powodzenia 🤗 będzie dobrze ☺️
    Nie pamiętam czy idziesz na l4 czy narazie jeszcze zostajesz w pracy?

    preg.png
  • Iza97 Przyjaciółka
    Postów: 83 100

    Wysłany: 23 lipca, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murilega wrote:
    Jeśli chodzi o znikające objawy, to mdłości znów zaginęły, mimo iż wczoraj było naprawdę ciężko. Może kwestia zmiany pogody. Za to brzuch ciągnie niemiłosiernie, o dziwo zwłaszcza miesnie górnej część brzucha się buntują. Widzę też, że brzuch ewidentnie zaczyna rosnąć, chociaż póki co wygląda jak wzdęty tylko nie tam gdzie trzeba. 😅

    Ja za 1.5tyg zaczynam urlop i naprawdę nie mogę się doczekać by odpocząć. Chociaż trochę też mnie ten czas stresuje bo za tydzień mówię szefowej o ciąży i chociaż wiem, że przyjmie to dobrze to takie dziwnie mi z mówieniem o tym. 🫣

    Ja właśnie zaplanowałam powiedzieć szefowej po urlopie - też troszkę się obawiam
    Szczególnie że chciałabym odrazu zacząć kogoś przyuczać na moje stanowisko i przekazać wszystkie swoje obowiązki dopóki się dobrze czuje
    Troszkę stresuje mnie najbardziej właśnie to przekazywanie , uczenie i w razie czego szukanie osoby na moje stanowisko 🙈 szczególnie że jestem ZosiaSamosia i nie umiem przekazywać swojej wiedzy
    (Brata jak uczyłam matematyki o mały włos nie dostał młotkiem w głowę 🙈) 😂
    Nie chce ich zostawić na lodzie więc muszę się zabrać w garść i to ogarnąć .

  • Murilega Autorytet
    Postów: 597 895

    Wysłany: 23 lipca, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka wrote:
    Murilega powodzenia 🤗 będzie dobrze ☺️
    Nie pamiętam czy idziesz na l4 czy narazie jeszcze zostajesz w pracy?
    Znikam na 2tyg urlopu ale potem wracam do pracy, chociaż planuję przejść na 100% zdalne albo prawie 100%. Chciałabym moc pracować jak najdłużej, by czerpać kontakt z dorosłymi ludźmi ile się da zanim zniknie człowiek w pieluchach i guganiu. 😅 Ale zobaczymy co przyniesie zdrowie. Mocno liczę na to, że szefowa dostosuje ilość pracy do mojego samopoczucia, bo wiem że wychodzi z założenia że pracownik który robi mało i tak robi więcej niż pracownik na zwolnieniu. 😂

    pp2018, annikana lubią tę wiadomość

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Linakaro Przyjaciółka
    Postów: 74 53

    Wysłany: 23 lipca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi właśnie w okolicach 9 t.c. zupełnie ustały mdłości, nawet pisałam tu o tym, na szczęście później na USG było wszystko ok. Więc myślę, że nie ma co się sugerować tym, każda z nas jest inna i jedna nie będzie miała w ogóle objawów, a inna będzie ledwo żywa. Od tego czasu raz zdarzyło mi się zwymiotować i było to przez to, że byłam bardzo głodna, a nie mogłam nic zjeść bo jechałam na badania krwi.
    Teraz natomiast martwią mnie bóle, które trochę przypominają okresowe. Takie uczucie jakby rozpierania od środka...

    Ja: Endometrioza 4 stopnia, liczne zrosty,
    Hsg - tylko jeden jajowód drożny
    Prawy jajnik - torbiel Endo 5 cm

    On: pierwsze badanie nasienia maj 2023 - teratozoospermia
    Zmiana stylu życia, suplementacja, kolejne badanie po 3 miesiącach - wynik ok ❤️

    preg.png
  • Fabregasowa Przyjaciółka
    Postów: 108 64

    Wysłany: 23 lipca, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, u mnie od początku bez mdłości, z usg połowa 9tyg. W zasadzie poza sapaniem w wchodzeniu na 1p to nie mam większych objawów 😁 lekko spiaca , lekko zmęczona, ale myślę że tu upały też mają wpływ.

    Iza97 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰1990, 🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP w 2021

    ⏸️ 18.06
    Niskie przyrosty bety, podejrzenie pozamacicznej, ciąża mlodsza o ok 9-10dni :O

    22.07 CRL 1.6cm, ❤️ 165
    1.08 CRL 2,49cm

    preg.png
  • annikana Autorytet
    Postów: 508 434

    Wysłany: 23 lipca, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży powiadomiłam szefową o tym, że jestem w ciąży na urlopie. Wtedy też przekazałam, że już nie wracam. 🙈 wiem, słabe, ale wierzcie mi, pracuję w budżetówce i no, powiedzmy, że styl zarządzania jest... specyficzny.

    Murliega, właśnie moja szefowa była przekonana, że ja na pracy zdalnej to na pewno leżę i się obijam, mimo tego, że wyniki miałam lepsze, nie stacjonarnie. Taki poziom zaufania do człowieka.

    Linakaro, jesteśmy na podobnym etapie ciąży, ja też coraz bardziej odczuwam ostatnio bóle brzucha. Rozpierające właśnie. Myślę, że to normalne. :)

    Animka, poczekaj do drugiego trymestru, serio. Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej i jeszcze wyjedziecie na jakieś fajne wakacje:)

    W ogóle powiem Wam, że ja polecam ten czas ciąży, szczególnie tej pierwszej, jak najbardziej wykorzystać na nacieczenie się relacja z mężem/partnerem. Jak najwięcej rozmów, wyjazdów, wspólnych chwil. Żeby tak się naładować na potem. :)

    Linakaro, Iza97, Animka, OldMe-NewMe lubią tę wiadomość

    marzec 2023 - nasza wymarzona R. ❤️
    luty 2024 - 18 tc H. 💔


    01.06 - 13 dpo - ⏸️ beta 195 U/l, prog 27,95 mg/ml
    03.06 - beta 466 U/l
    7.06 - pęcherzyk ciążowy prawidłowo umiejscowiony
    17.06 - beta 18175 U/l
    21.06 - 0,93 cm Małego Człowieka ❤️
    11.07 - 3,23 cm Bejbika ❤️
    SANCO - niskie ryzyka - chłopiec 🩵 31.07 - I prenatalne - 7cm pięknego chłopca 🩵
    28.08 - 188g Bobsona 🩵
    🔜 13.09 - wizyta, 25.09 - USG połówkowe



    preg.png
  • anulla91 Autorytet
    Postów: 805 830

    Wysłany: 23 lipca, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annikana wrote:
    W pierwszej ciąży powiadomiłam szefową o tym, że jestem w ciąży na urlopie. Wtedy też przekazałam, że już nie wracam. 🙈 wiem, słabe, ale wierzcie mi, pracuję w budżetówce i no, powiedzmy, że styl zarządzania jest... specyficzny.

    Murliega, właśnie moja szefowa była przekonana, że ja na pracy zdalnej to na pewno leżę i się obijam, mimo tego, że wyniki miałam lepsze, nie stacjonarnie. Taki poziom zaufania do człowieka.

    Linakaro, jesteśmy na podobnym etapie ciąży, ja też coraz bardziej odczuwam ostatnio bóle brzucha. Rozpierające właśnie. Myślę, że to normalne. :)

    Animka, poczekaj do drugiego trymestru, serio. Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej i jeszcze wyjedziecie na jakieś fajne wakacje:)

    W ogóle powiem Wam, że ja polecam ten czas ciąży, szczególnie tej pierwszej, jak najbardziej wykorzystać na nacieczenie się relacja z mężem/partnerem. Jak najwięcej rozmów, wyjazdów, wspólnych chwil. Żeby tak się naładować na potem. :)
    Oj tak też polecam wyjazdy, spędzanie czasu razem, w drugiej ciąży jest już całkiem inaczej, zero odpoczynku, ja się do tego czuje dużo gorzej niż w pierwszej, nic mi się nie chce, oby tylko przetrwać ....

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    04.2024 punkcja nr 2
    3 zdrowe zarodki ❄️❄️❄️
    06.2024 Transfer
    7dp beta 85,00
    9dp beta 205,5
  • Gemma19 Autorytet
    Postów: 447 545

    Wysłany: 23 lipca, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mdłości minęły kompletnie, aż się zastanwiam dlaczego 🧐 kolejna wizyta w poniedziałek, zobaczymy co tam słychać u malca. No i dalej boli dupsko, kość ogonowa i pośladki, ale jutro mam fizjo. Odganiam od siebie czarne myśli, że to coś poważnego (moja kuzynka choruje na jakiegoś rzadkiego miesaka, którego właśnie ma na tyłku 😰)

    Co do podróży, to my za niecałe dwa tygodnie jedziemy nad nasze morze, które szczerze uwielbiam 😍 a jeszcze bardziej kochają się taplać na plaży moje dzieci :D potem we wrześniu dwudniowy wypad solo z mężem bez chłopców do Londynu i rozglądam się za biletami na koniec listopada na naszą ukochaną Maltę 🥰 muszę się naładować przed porodem i połogiem 😒 chociaż w ostatniej ciąży mówiłam, że musimy gdzieś jechać w połowie ciąży(i byliśmy koło 24 tc w Chorwacji), bo potem długo nigdzie nie jedziemy, a udało nam się skoczyć na jedną noc do Budapesztu jak mały miał 2,5 miesiąca 🤭 a na przyszły rok na sierpień już teraz planujemy jubileuszowy wyjazd sami do Madrytu, 10 lat po naszej pierwszej wycieczce 🥹🥹🥹

    annikana lubi tę wiadomość

    preg.png

    age.png

    age.png

    Michałek [*] 8.10.2019 👼
  • annikana Autorytet
    Postów: 508 434

    Wysłany: 23 lipca, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Oj tak też polecam wyjazdy, spędzanie czasu razem, w drugiej ciąży jest już całkiem inaczej, zero odpoczynku, ja się do tego czuje dużo gorzej niż w pierwszej, nic mi się nie chce, oby tylko przetrwać ....
    Łącze się w bólu! Ale serio wierzę, że zaraz będzie lepiej.

    Gemma, ja mam taką nadzieję, że przy drugim dziecku też będę odważniejsza w wyjazdach. Z córką pojechaliśmy gdzieś dalej dopiero jak miała pół roku. Teraz w grudniu planujemy samotny wyjazd z mężem, na weekend, może 3-4 dni. Żeby właśnie naładować się przed nowym:)

    marzec 2023 - nasza wymarzona R. ❤️
    luty 2024 - 18 tc H. 💔


    01.06 - 13 dpo - ⏸️ beta 195 U/l, prog 27,95 mg/ml
    03.06 - beta 466 U/l
    7.06 - pęcherzyk ciążowy prawidłowo umiejscowiony
    17.06 - beta 18175 U/l
    21.06 - 0,93 cm Małego Człowieka ❤️
    11.07 - 3,23 cm Bejbika ❤️
    SANCO - niskie ryzyka - chłopiec 🩵 31.07 - I prenatalne - 7cm pięknego chłopca 🩵
    28.08 - 188g Bobsona 🩵
    🔜 13.09 - wizyta, 25.09 - USG połówkowe



    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10369 14111

    Wysłany: 23 lipca, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie miałam mdłości to teraz mam 😅 bóle brzucha też mam, wczoraj wieczorem miałam dość dziwne takie rozciągające, ciągnące w dół, w boki bóle 🤪 bóle okresowe u mnie są przynajmniej raz w ciągu dnia ☺️ biorę magnez i scopolan i jest git ☺️ ale ból głowy już drugi dzień mam 🤦🏼‍♀️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ