X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUX MED Kraków
Odpowiedz

LUX MED Kraków

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam to co pisze Ag... dr. Gołąbek ma sporo pacjentek i czasami ciężko się do niego umówić. Z tego wiem ma też zasadę, że nie przyjmuje pacjentek dodatkowych więc w nagłych sparawach pozostaje wizyta u kogoś innego.

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez robilam USG genetyczne w Volumedzie u dr Nawary Baran i bylam bardzo zadowolona. Pani dr poswiecila nam duzo czasu, wszystko dokladnie mierzyla, sprawdzala, wszystko nam dokladnie pokazywala, tlumaczyla, oczywiscie 3d, 4d, ma bardzo dokladny sprzet, po wszystkim wydaje dokladny opis oraz plyte cd :)
    zaplacilam chyba 250 zl. Tez mam pakiet Luxmedu ale moja ciaze prowadzi dr spoza Sylwia Koryga- Wszołek, bardzo polecam Pania dr bo nawet jesli ciaza przebiega prawidlowo to wizyta zawsze dostosowana jest do potrzeb pacjentki, wszystko zyczliwie tlumaczy i rozwiewa watpliwosci :) bardzo serdeczna. Pracuje na Ujastku i tam tez zamierzam juz za 2-3 tyg rodzic:)

    Powodzenia !

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o USG I czy II trymestru to też polecam dr. Naware Baran i Volumed. Badanie było dokładne, wiedzieliśmy cały czas co Pani Doktor robi i co mierzy. Jedyny minus był taki, że za każdym razem było opóźnienie, w IIgim trymestrze prawie godzinne. Ale najważniejsze, że czułam, że moje dziecko jest dokładnie przebadane. Cena to chyba 400 zł w I trymestrze (z Papp) i 300 zł w drugim trymestrze.

    KittyKate lekkie porodu i daj znać jak było bo ja też planuje rodzić na Ujastku tylko nie za 3 tygodnie a za jakieś 3 miesiące :)

    kittykate lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 21 listopada 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Scarlett:) na pewno dam znac po :) ogolnie jestem pozytywnie nastawiona, zamierzam skorzystac z zzo jesli tylko warunki pozwola w siensie rozwarcie etc aby zdazyli podac. Bylam na dniach otwartych, szpital przyjemny, pojedyncze sale przedporodowe, poj sale porodowe tuz za drzwiami, lezalam na ginekologii jakies 4 lata temu i tez bylam zadowolona z opieki i pobytu i tym jak sie mna zajeli. Mam nadz ze tym razem tez sie nie zawiode.

    Powodzenia i spokojnej koncowki ciazy! ja cala ciaze super sie czulam, duzo chodzilam, bylam aktywna, normalnie jak nie ciaza a 9 miesiac przyniosl koszmarny spadek energii i totalna niemoc...dlatego jesli moge Ci cos doradzic to nie zostawiaj wszystkiego na ostatnia chwile bo III trym z reguly przynosi spadek energii i coraz bardziej zaczyna ciazyc brzuch. Ja do 7 mies juz prawie mialam wszystko gotowe w 8 mies tylko zostaly jakies zamowienia internetowe i dzieki temu teraz moge odpoczywac bo tego bardzo potrzebuje. Orhanizm potrzebuje po prostu wyciszenia przed porodem by zregenerowac sily na sam porod !

    Powodzonka! :)

    Scarlett2014 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate ja mam na razie taką ciążę o jakiej piszesz: cały czas (poza 2 tygodniowym epizodem) normalnie funkcjonuje i normalnie pracuje. Przez większość czasu czuje się dobrze o ile oczywiście nie wpadam w panikę w czym dr. Gołabek też mi pomaga :) mam gorsze i lepsze dni ale gorszym się nie daje i jest nieźle :) tylko właśnie tej końcówki się boję :/ chyba muszę ostro ruszyć z kopyta z wyprawką ale po pracy mi się nie chce albo nie mam siły a tak długo jak lekarz mi pozwala nie chcę z pracy rezygnować.

    Na Ujastku też byłam na dniach otwartych i też mam pozytywne nastawienie :)

    Wracając jeszcze do dr. Gołabka dla mnie jest super bo na każdej wizycie bada mnie kompleksowo a jednocześnie daleko mu do siania paniki.

    kittykate lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 21 listopada 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze wciaz pracujesz:) ja szczerze powiem ze na Twoim etapie ciazy bylam juz na L4 wlasnie tez z tego wzgledu
    By miec czas przygotowac wszystko wiedzialam ze po pracy moze byc z tym kiepsko, u mnie w pracy nie bylo z tym zadnych problemow,w miedzyczasie zmienialismy mieszkanie na wieksze, remontowalismy pokoj dla Malej, chcialam miec wszystko
    Pod kontrola i logistycznie uporzadkowane i wszystko mi sie super udalo:)
    Teraz sie relaksuje, no i oczywiscie kupujac wyprawke z miesiaca na miesiac jakos tak latwiej rozplanowac budzet niz nagle wszystko na raz bo jak zsumuje ile kasy wydalismy przez 6-7 mies tylko na samo dziecko to w perspektywie 2 czy 3 mies
    Mogloby byc ciezko:) a tak nie odczuwalismy tego tak bardzo
    Takze dobry plan to podstawa!

    Kate

    np55zzc.png
  • hajdi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    wznawiam temat gdyż obecnie poszukuje dobrego gin do prowadzenia ciąży w luxmedzie w krakowie. poprzednio trafiłam na lekarza który nie wydał mi odpowiednich skierowań ;/ kogo polecacie??

    pozdrawiam

    Marietta lubi tę wiadomość

    fc38d3637f.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hajdi wrote:
    Witajcie :)

    wznawiam temat gdyż obecnie poszukuje dobrego gin do prowadzenia ciąży w luxmedzie w krakowie. poprzednio trafiłam na lekarza który nie wydał mi odpowiednich skierowań ;/ kogo polecacie??

    pozdrawiam

    Ja w luxmedzie prowadzę ciąże u Doroty Duniec- Kamińska. Świetna kobieta, wcześniej byłam u dr Świstaka- ale odmówił mi zwolnienia w ciąży, później u dr Ramzy- ale mało co ogarniała :P od 29tc chodzę do dr Duniec- Kamińska i chwalę sobie niesamowicie, wszystkie skierowania, uwagi, ona też ma uprawnienia w LM do usg połówkowego, konkretna babka. Nawet jak na którejś wizycie małomówna, robi mega dokładne notatki, pilnuje ciąży faktycznie :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • polly_ Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 26 maja 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłany: Dzisiaj, 10:19 Cytuj | Edytuj | Zgłoś
    hej dziewczyny!
    tez jestem z Krakowa :) moja młodsza córcia ma 2 latka a starsza prawie 15 lat :)
    Zajmuję się fotografią rodzinną i noworodkową. Ostatnio spotkała mnie ogromna radość, ponieważ aż 3 moje zdjęcia zdobył uznanie na arenie międzynarodowej :)
    Z tej okazji, a także Dnia Matki i Dnia Dziecka ogłosiłam konkurs na facebooku, w ktorym można wygrać sesję zdjęciowa, do wyboru kilka rodzajów sesji, ciążowa, rodzinna,dziecięca. Serdecznie zapraszam !

    https://www.facebook.com/KatarzynaSzoldrowskaFotografia/

    link trzeba skopiować do wyszukiwarki :)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 11 listopada 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) Zagląda tu ktoś jeszcze ? Szukam dobrego ginekologa w luxmed do prowadzenia ciąży. Przejrzałam grafiki polecanych tutaj wcześniej lekarzy ale niestety wszyscy mają wolne terminy dopiero gdzieś na luty. Czy ktoś mógłby jeszcze kogoś polecic ? :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 18 listopada 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Pośpiech-Gąsior. Ma również uprawnienia do robienia badań połówkowych. Miła, konkretna, sympatyczna, dużo wyjaśnia, przy tym spokojna :)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 20 listopada 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marie dziękuję za odpowiedź :) W zeszłym tygodniu byłam u dr. Mogiły - Komorowskiego i wywarł na mnie dość dobre wrażenie ale jeszcze nie jestem pewna czy to to czego oczekuje. Mam kolejną wizytę też u niego. Jak coś będzie nie tak to się przyjrzę doktorce polecanej przez Ciebie ;)

    marie_marie22 lubi tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Marie dziękuję za odpowiedź :) W zeszłym tygodniu byłam u dr. Mogiły - Komorowskiego i wywarł na mnie dość dobre wrażenie ale jeszcze nie jestem pewna czy to to czego oczekuje. Mam kolejną wizytę też u niego. Jak coś będzie nie tak to się przyjrzę doktorce polecanej przez Ciebie ;)

    Kamika, ja do niego chodzę i jestem bardzo zadowolona :)

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vitae13 :) wysłałam Ci zaproszenie żeby napisać na priv ;)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • gw1azda Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 listopada 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzednia ciąża prowadzona u dr Wieczorek-Karasińskiej (wcześniej chodziłam do niej prywatnie a okazało się, że przyjmuje też w luxmedzie), więc z tym nie ma problemu. Problem mam z USG, bo poprzednio u dr Bałajewczicza, ale w tym przypadku mam mieszane uczucia. Teraz USG mam umówione u dr Duniec-Kamińskiej, przeczytałam opinie na znany lekarz i zastanawiam się czy nie zrezygnować i iść gdzieś prywatnie :/

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie..a propos usg, u kogo w LuxMedzie polecacie? Jak są robione usg w ciąży? Przez brzuch czy dopochwowo? Jak długo trwają? I czy mąż może w nim uczestniczyć? Ja idę na LuxMedowskie usg w 20tc (dokładnie 19t 0d),czy to bedzie traktowane jako połówkowe?

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowałam się na pozostanie przy dr Mogiłe - Komorowskim.... na ostatniej wizycie, gdy wreszcie był zarodek i serduszko to załozył karte ciąży. Ale obawiam się jak to będzie na wizytach co miesiąc, tzn. czy poza tymi 3 USG które też w ramach opieki mi przysługują to czy bedę miała robione USG na wizytach co miesiąc ? Bo jeśli nie, to do dupy taka opieka.... płaci sie co miesiąc nie małą kasę za ten pakiet, a USG tylko 3 jak na NFZ ?

    Powiedzcie mi jak to wygląda u Was ? Bo jak nie bedę miała USG co miesiac takiego tylko zeby sprawdzić wzrost i bicie serca, to zaczne chodzic na dodatkowe USG prywatnie....

    ckaidqk34aroni5a.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Ja zdecydowałam się na pozostanie przy dr Mogiłe - Komorowskim.... na ostatniej wizycie, gdy wreszcie był zarodek i serduszko to załozył karte ciąży. Ale obawiam się jak to będzie na wizytach co miesiąc, tzn. czy poza tymi 3 USG które też w ramach opieki mi przysługują to czy bedę miała robione USG na wizytach co miesiąc ? Bo jeśli nie, to do dupy taka opieka.... płaci sie co miesiąc nie małą kasę za ten pakiet, a USG tylko 3 jak na NFZ ?

    Powiedzcie mi jak to wygląda u Was ? Bo jak nie bedę miała USG co miesiac takiego tylko zeby sprawdzić wzrost i bicie serca, to zaczne chodzic na dodatkowe USG prywatnie....
    Ja mam z karty ciąży 3 usg. I czasem dodatkowo chodzę prywatnie do swojej gin, żeby podejrzeć małą.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i na wizytach co miesiąc nigdy Ci nikt dodatkowo USG nie zrobił ?????

    ckaidqk34aroni5a.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co byłam 2 razy tylko na takich wizytach (i nie było usg), bo wcześniej chodziłam prywatnie do innego gin, a potem kilka rzy też prywatnie i na luxmed. Teraz niedawno byłam na usg i było bardzo dokładne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 13:42

    oar8yx8d9fawxkqt.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ