X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUX MED Kraków
Odpowiedz

LUX MED Kraków

Oceń ten wątek:
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... czy robiliście usg 1 trym. w lux medzie? Była możliwość zrobienia testu pappa?

    Ps. Kamika witam i tu :)

    ss25 lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Dziewczyny... czy robiliście usg 1 trym. w lux medzie? Była możliwość zrobienia testu pappa?

    Ps. Kamika witam i tu :)

    Rosolina mi nie chciała zrobic ani genetycznego ani pappa, powiedziedziala żebym sobie kogoś prywatnie znalazła, chodziłam do Karoliny Poznańskiej - Kwater, ale zmieniłam lekarz i chodze do clinicare do Sobieslawa Kaszowicza i u niego wszystko robie :)

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio? Ja byłam u niej raz przed ciąża. Wydawała sie spoko, zleciła badania, poleciła ovarin. Tylko kazała czekac do grudnia, a ja juz byłam po roku starań. Gdybym sie nie zdecydowała na drożność, to pewnie czekałabym dluzej.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Dziewczyny... czy robiliście usg 1 trym. w lux medzie? Była możliwość zrobienia testu pappa?

    Ps. Kamika witam i tu :)
    Test Pappa nie, ale na usg dostawałam skierowanie (to z karty ciąży, ja osobno dostałam jeszcze skierowanie od swojej dr). Wychodzą 3 usg, takie obszerne, gdzie dokładnie badają Malucha

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, usg genetyczne dla każdego trymestru. A dobry maja sprzęt? Chodziłaś jeszcze gdzies prywatnie? Mi wlasnie leprywatnie karka powiedziała, ze jej pacjentki maja test pappa w pakiecie, co mnie zdziwiło.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    Tak, usg genetyczne dla każdego trymestru. A dobry maja sprzęt? Chodziłaś jeszcze gdzies prywatnie? Mi wlasnie leprywatnie karka powiedziała, ze jej pacjentki maja test pappa w pakiecie, co mnie zdziwiło.
    Wcześniej ogólnie chodziłam prywatnie (tam akurat sprzęt usg pozostawiał trochę do życzenia), potem byłam kilka razy prywatnie u dr, do której chodzę także w LuxMedzie (nie było terminów, chciałam dłuższą konsultację) i usg jakościowo (nie znam się) myślę, że porównywalne, na wysokim poziomie.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Margarita678 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie - którzy z waszych lekarzy prowadzących w Luxmedzie robią usg na wizytach? Niektórzy mają w gabinecie sprzęt, a niektórzy nie i nie wiem od czego to zależy... Głównie interesuje mnie dr Golabek. Z góry dzięki:)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ