X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Materacyk
Odpowiedz

Materacyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 23 maja 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem na poczatku kompletowania wyprawki i mam problem z wyborem materacyka do lozeczka.
    Stad prosba. Stworzylam ankiete z jednym pytaniem jaki materacyk kupilyscie . Bede wdzieczna za wypelnienie :)

    https://www.survio.com/survey/d/H6B7Y8E2W2L2S3J7F

    event.png
    eve
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje 3 osobom za odpowiedzi. Pojawily sie dwa glosy na gryka-kokos. Mam pytanie jak Wam sie sprawdza? Czytalam o jakichs robakach w tym materacu. To prawda?

    event.png
    eve
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 27 maja 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gfqko31ipn51_t.jpg

    Udostepniam gdyby ktos chcial skorzystac z opinii. Nie jest ich za wiele ale zawsze cos...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2018, 09:55

    event.png
    eve
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 27 maja 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaki owszem mogą się pojawić... ale to sporadyczne przypadki. Jeśli dba się o czystość to jest to najzdrowszy materac. Trzeba chronić go przez zalaniem np. zasikaniem. Dlatego od razu zakup maty ochornnej, nieprzemakalnej to must have

    Mmma lubi tę wiadomość

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 27 maja 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie, nawet jesli to sporadyczne przypadki robakow, to jest i tak za duzo. Kupilam antyalergiczny z pianki lateksowej firmy Fiki Miki.

    Mmma lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 27 maja 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianka lateks - fantastyczny i cenowo przystępny.

    Mmma lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG201806_qeraxse.jpg

    Wrzucam foto jakby ktos chcial poczytac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 12:35

    event.png
    eve
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero jesteś Mmma na początku kompletowania? Zagęszczaj ruchy ;P

    Ja mam Fikuśny Sen (Fiki Miki) - pianka poliueranowa. W ogóle firma FikiMiki ma fajne materace, z atestami, wszelkie typy, te gryki, kokosy itd mnie akurat nie kręciły, my wybraliśmy taki wypośrodkowany chociaż inwestycję w lateksowy też rozważaliśmy, bo jest super. Warto kupić lepszy, pierwsze miesiące dzieciak trochę przeleży w tym łóżeczku..

    Nasz bardzo fajnie się zapowiada, grubość 10cm, z zdejmowanym pokrowcem, wzmocnieniami przy szczebelkach - jak zacznie dziecko wstawać to mniejsze ryzyko że stópka się zaklinuje między materacem a łóżeczkiem.

    Jak dumasz nad sklepem - to na Przybyszewskiego w Bejbi akurat ten materac kupiliśmy za niecałe 150,-.

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż pracuje w hurtownii zabawek i maja tam tez elementy wyprawki i doradzily mu kolezanki ten materacyk top gryka-pianka-kokos. Podobno najlepszy dla dziecka. Taki zatem kupilismy.

    To wersja TOP z tego zdjecia powyzej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2018, 19:55

    event.png
    eve
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez gryka kokos.2 corki spaly.i firma fiki miki rowniez nam sie sprawdzila oraz danpol

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • elinka333 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy od fiki miki - Materac dziecięcy „ODEO” I ja jestem zadowolona i mogę go polecić. Zapewnia cyrkulację powietrza swobodną, odpowiednie wsparcie kręgosłupa, ma też dodatkowe bezpieczne krawędzie. Przemyślany produkt

    Mmma lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ