X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mężowie, partnerowie - ojcowie dziecka
Odpowiedz

Mężowie, partnerowie - ojcowie dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim !
    Chciałam założyć ten wątek dla kobiet które mają szczęście po sercem , ale nie mają wsparcia u swych mężów , partnerów czyli u ojców naszych małych pociech. Niech każda kobieta dołączy żeby się wygadac.

    Założyłam ten wątek ja więc wiadomo dlaczego 😔 Niestety.

    Staraliśmy się o dzidzie od maja 2019. Podarowałam mojemu mężowi pozytywny test ciążowy na walentynki. Lepszego prezentu nie mogłam mu dać. Ucieszył się , jednak nadal w to nie wierzy. Ciągle się kłócimy , myśli tylko o sobie. Mam wiadomo burze hormonów, ale w ogóle mnie nie wspiera. Jak mówie że zrobię następna betę , na co on że szkoda kasy 😔 jestem załamana 😔
    Mój mąż nie pracuje, czeka na operację. Dzisiaj się pokłóciliśmy i powiedziałam mu że powinien zarabiać na rodzinę a nie ja w ciąży źle się czuje i muszę chodzić do pracy "z brzuchem" to zaczął kpić " taaa pokaż ten brzuch ". Aktualnie jestem w 6 tc ( 5+5) Nie wiem co robić. Może on w to nie wierzy. Wizytę mam 3.03. Szczerze mówiąc inaczej sobie to wszystko wyobrażałam.

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 14:00

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ