X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne nakładające się terminy zwolnienia
Odpowiedz

nakładające się terminy zwolnienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam zwolnienie do 31 lipca od lekarza, ale chcę go zmienić i 27 lipca mam wizytę u innego. Czy jeśli w tym dniu ten drugi lekarz wystawi mi zwolnienie od 27 lipca to ZUS nie będzie robił problemu z powodu nakładających się terminów zwolnień?

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZUS to raczej nie, ale czy lekarz Ci wystawi? Mój twierdzi, że nie może wystawić nakładających się, bo miałam kiedyś podobną sytuację.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z ciągłością zwolnienia? Mój obecny lekarz wystawia zwolnienie tylko od dnia po wizycie, zawsze kombinuję żeby wizyta odbywała się tak by to się udawało. Nie wiem tylko czy teraz z nowym lekarzem się uda, jeżeli mi wystawi od 28 to przez 3 dni zwolnienia będą się nakładały.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam, ale ze zwykłym chorobowym, nic się nie działo, 2 dni miałam nałożone na siebie (najpierw na ip mi wystawili, a potem dołożył mój rodzinny z nadmiarem) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za pomoc, już jestem spokojniejsza :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ