X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Negatyw a ciąża?
Odpowiedz

Negatyw a ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolajnaxxxx Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ostatni okres miałam 04.06.2018 przy cyklach 28-30dni. Miesiączkę powinnam dostać 1.07.2018 dzisiaj mamy juz 31.07.2018 czyli dokładnie miesiąc temu powinna się zjawić. Łącznie zrobiłam już z 6 testów w tym dzisiaj jeden z rana i każdy negatywny (1 kreska). Jutro lecę na bete, strasznie się boje. Czy któraś miała podobnie?

    Karolajnaxxxx
  • Karolajnaxxxx Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin wizyty do gin na której mi zależy dostałam prywatnie dopiero na wrzesień.. zaraz zwariuje...

    Karolajnaxxxx
  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1376

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie spóźniała miesiączka(oprócz ciąży) przy torbieli. Po takom czasie ktorys test na pewno byłby pozytywny. Radzilabym poszukać wcześniejszej wizyty u ginekologa.

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3728

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A śledziłaś cykl? Mierzyłaś temperaturę, obserowałaś objawy?
    Czy zaobserwowałaś owulację, i wiesz konkretnie kiedy mogła być?

    Ja miałam ostatnią @ 6.06.2018, ale w moim przypadku owulacja była bardzo późno, bo aż w 35 dc, czyli już teoretycznie po terminie @. Wtedy powinnam już testy ciążowe robić, bo @ nie przyszła. Pewnie bym zrobiła gdybym nie wiedziała, że dotąd nie było owulacji.
    Po tym jak się zauważyłam objawy owu zaczełam liczyć dni i pierwszy test zrobiłam 13dpo, a to już był 48dc, wtedy wyszła dopiero bladziutka kreska.

    Opisuję swoją sytuację, bo jeśli ci się zdarzyła opóźniona owulacja to tak samo testy mogły wcześniej nie wychodzić, ale jeśli nie wychodzą do tej pory to albo tej ciąży rzeczywiście nie ma, albo stężenie w moczu jest bardzo małe na razie. Zrób betę, co ci szkodzi ;) Powodzenia

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Karolajnaxxxx Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi :) Nie niestety nie mierzyłam temperatury,ani nie śledziłam cyklu :/ aczkolwiek 21.07.2018 czyli 11 dni temu czułam jak by jajeczkowanie. Ewidentnie ból jajnika i przeźroczysty rozciągliwy śluz. Cierpię na insulinooporność i podejrzewam PCOS. W zeszłym roku robiłam hormony na 'własną rękę' ale wyszły w normie oprócz tej glukozy.. więc myślałam,że wszystko jest w normie. Nigdy okres nie spóźnił mi się dłużej niż tydzień,a tu taka niespodzianka teraz..

    Karolajnaxxxx
  • Karolajnaxxxx Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 31 lipca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podniosę temat. Może jeszcze ktoś się wypowie :)

    Karolajnaxxxx
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ