Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Neoparin i progesteron besins
Odpowiedz

Neoparin i progesteron besins

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katar8 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 lutego 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostało mi po procedurze ivf kilka opakowań Neoparin (dawki 0,6 i 0,8) oraz progesteronu Besins.
    W razie czego proszę o maila [email protected]

  • madilili Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 25 lutego 2022, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam 4 opakowania Neoparin 0.4

    madi
  • Forumowiczka Ekspertka
    Postów: 193 85

    Wysłany: 26 marca 2022, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam neoparin 0,4 (3 całe nowe opakowania, oraz jedno otwarte - bez jednego zastrzyku), zapraszam

    p19udqk3gr1pblu2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ