X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Neoparin i progesteron besins
Odpowiedz

Neoparin i progesteron besins

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katar8 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 lutego 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostało mi po procedurze ivf kilka opakowań Neoparin (dawki 0,6 i 0,8) oraz progesteronu Besins.
    W razie czego proszę o maila [email protected]

  • madilili Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 25 lutego 2022, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam 4 opakowania Neoparin 0.4

    madi
  • Forumowiczka Ekspertka
    Postów: 193 85

    Wysłany: 26 marca 2022, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam neoparin 0,4 (3 całe nowe opakowania, oraz jedno otwarte - bez jednego zastrzyku), zapraszam

    p19udqk3gr1pblu2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ