X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oczekujace mamy z USA
Odpowiedz

Oczekujace mamy z USA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mala latynoska Autorytet
    Postów: 275 132

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Czy jest tu jakas, ktora oczekuje potomka w USA? Chetnie sie wymienie doswiadczeniami...

    ve97xiu.png

    hxdwe08.png
  • Ewela0313 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pierwszy raz korzystam z forum , wiec dopiero teraz zauważyłam Twój post . Widzę , ze Twoja ciaza już mocno zaawansowana , moja - to dopiero koniec pierwszego trymestru a jutro kolejna wizyta i badania prenatalne . Ze względu na wiek i przejścia , wizyty mam ustalone co 2 tygodnie . Cały czas zastanawiam sie czy zostać w tej klinice do której sie udałam. Mimo kilkuletniego pobytu w tym kraju , jakoś nie trafiłam na lekarza z prawdziwego zdarzenia , wiec dlatego te wachania .
    Czy w Twojej klinice tez podchodzą do pacjentek jak to książkowych przypadków ?
    Pozdrawiam , E

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2291

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Jak ja zaczynalam przygode z forum, to nie znalazlam zadnego watku z USA. Rodzilam w lutym, moja coreczka ma juz prawie 5 miesiecy.

    Mala latynoska ciekawa jestem czy juz urodzilas czy jeszcze nie, bo Twoj suwaczek pokazuje sama koncowke ciazy! Trzymam kciuki!

    Odezwijcie sie, jesli jeszcze tu jestescie.

    Pozdr.

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ