X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oczekujace mamy z USA
Odpowiedz

Oczekujace mamy z USA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mala latynoska Autorytet
    Postów: 275 132

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Czy jest tu jakas, ktora oczekuje potomka w USA? Chetnie sie wymienie doswiadczeniami...

    ve97xiu.png

    hxdwe08.png
  • Ewela0313 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pierwszy raz korzystam z forum , wiec dopiero teraz zauważyłam Twój post . Widzę , ze Twoja ciaza już mocno zaawansowana , moja - to dopiero koniec pierwszego trymestru a jutro kolejna wizyta i badania prenatalne . Ze względu na wiek i przejścia , wizyty mam ustalone co 2 tygodnie . Cały czas zastanawiam sie czy zostać w tej klinice do której sie udałam. Mimo kilkuletniego pobytu w tym kraju , jakoś nie trafiłam na lekarza z prawdziwego zdarzenia , wiec dlatego te wachania .
    Czy w Twojej klinice tez podchodzą do pacjentek jak to książkowych przypadków ?
    Pozdrawiam , E

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Jak ja zaczynalam przygode z forum, to nie znalazlam zadnego watku z USA. Rodzilam w lutym, moja coreczka ma juz prawie 5 miesiecy.

    Mala latynoska ciekawa jestem czy juz urodzilas czy jeszcze nie, bo Twoj suwaczek pokazuje sama koncowke ciazy! Trzymam kciuki!

    Odezwijcie sie, jesli jeszcze tu jestescie.

    Pozdr.

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ