Od którego dnia dpo rosła beta
-
Hejo, mam pytanie do was
! Ile dni po owulacji zaczęły wam się pozytywne testy nawet te bardzo blade oraz jeśli ktoś był na becie to od którego momentu, u mnie 10 dpo i beta negatywna. Czekam do 14dpo ale nie wiem czy robić sobie nadzieje
• 25 lata| PCOS| brak owulacji bez stymulacji| Hashimoto |AMH 5,81|
• starania od stycznia 2025
• dobra odpowiedź na letrozol+ovi
• mąż - 29 lat | astenospermia| morfo 2%| HBA 87%| DFI 3%| HDS 10%
• kariotypy ✔️| wymazy ✔️| krew✔️
• czerwiec stymulacja do In Vitro (Invimed Kato)
• lipiec punkcja -
Ja robilam test bodajże w 12 dpo i byla kreska z popołudniowego siku. Betę robilam dopiero 2 dni później, ponieważ to byla majówka i byla juz na poziomie 97Zula18 wrote:Hejo, mam pytanie do was
! Ile dni po owulacji zaczęły wam się pozytywne testy nawet te bardzo blade oraz jeśli ktoś był na becie to od którego momentu, u mnie 10 dpo i beta negatywna. Czekam do 14dpo ale nie wiem czy robić sobie nadzieje
Zula18 lubi tę wiadomość
-
Hej. Robiłam test rano 11 dpo i była delikatna kreseczka i beta na poziomie 27 mIU/ml. Kojarzę, że niektórym dziewczynom testy wychodziły negatywne 10 dpo, a dwa lub cztery dni później już pozytywne. Trzymam mocno kciuki! 🫶🏻
Zula18 lubi tę wiadomość
-
Luna11 wrote:Hej. Robiłam test rano 11 dpo i była delikatna kreseczka i beta na poziomie 27 mIU/ml. Kojarzę, że niektórym dziewczynom testy wychodziły negatywne 10 dpo, a dwa lub cztery dni później już pozytywne. Trzymam mocno kciuki! 🫶🏻
Właśnie szukam takich przypadków 🫣 lekarka kazała mi czekać do 14 dpo, bo mogło dojść do późniejszego zagnieżdżenia ale chat twierdzi, że mało jest takich przypadków• 25 lata| PCOS| brak owulacji bez stymulacji| Hashimoto |AMH 5,81|
• starania od stycznia 2025
• dobra odpowiedź na letrozol+ovi
• mąż - 29 lat | astenospermia| morfo 2%| HBA 87%| DFI 3%| HDS 10%
• kariotypy ✔️| wymazy ✔️| krew✔️
• czerwiec stymulacja do In Vitro (Invimed Kato)
• lipiec punkcja -
Dziś 24dc blada kreska test pink .W 23dc była biel.A 27/28 cykle.Ile dni prawdopodobnie między 14a15dc owulacja.Jutro idę na test z krwii dla potwierdzenia.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 21:08
Ona:1993 On:1992
Starania od 08.2024
Ciaża pozamaciczna 05/2025-jajowod zachowany
Drożnośc 08.2025-Oba Drożne
Ureoplasma-wyleczona
Niedoczynnosc tarczycy
08.2025 AMH 2,70
On:morf:8%,typ A+B 79%,ph 8,10,Ruchliwość:92%
Ona: D3:55ng/ml
Homocysteina:11,3=>9,14 umol/l
Koagulant toczniowy-ujemny
Przeciwciała przeciwjądrowe ANA-nie wykryto
05.2026 - miesiaczka 1.05.26
14.05-pecherzyk dom.20mm,test LH pozytywny 14dc
21dc prog 18,30ng/ml estadriol 62,10pg/ml
wit b12-511pg/ml ,kwas foliowy 19,40ng/ml
Aromek 2-6 dc 1x1 (2,5mg)
24.05 test pozytywny
25.05 BHCG 29,60miU/ml prog. 24,90
27.05 BHCG 137 (372%) prog.25.10 -






