X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne opryszczka wargowa w ciąży!!
Odpowiedz

opryszczka wargowa w ciąży!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o poradę, co na opryszczke w ciąży(14tc). To nie pierwsze zakażenie, przed ciążą zdarzało mi się miec opryszczkę. Naczytałam sie na necie jakie to niebezpieczne i jestem przerażona powikłaniami ! czy miałyscie opryszczke i lekarz przepisał wam jakies leki? czy nie robiłyscie nic?

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/opryszczka-na-ustach,7457.html
    :)


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje, troche poczytałam i jestem nadal przerażona:-(

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja opryszczek mialam juz piec w tej ciazy i to w nosie , na brodzie i ustachi. Na poczatku stosowalam tylko paste do zebow , zeby wysuszyc, ale to nie bylo skuteczne i zaczekalm dezynfekowac spirytusem i na to masc zovirax .


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli to nie pierwsze zakażenie w czasie ciąży to nie jest groźne. Też miałam, smarowałam spirytusem i zoviraxem - zeszło raz dwa.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już przechodziłam 2 razy, na razie wszystko jest ok - ja polecam maść erazeban - można w ciąży bezpiecznie stosować+okład z ząbka czosnku ostatnia zniknęła mi w 3 dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 10:31

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ