X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Owulacja po tabletkach antykoncepcyjnych
Odpowiedz

Owulacja po tabletkach antykoncepcyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Czy któraś z Was zaszła w ciążę od razu po odstawieniu tabletek anty? Mnie się udało od razu w pierwszym cyklu, natomiast bardzo rozbiega mi się termin z usg, a OM. Martwię się bo wg.usg dziecko jest za małe. Wydaje mi się, że jeśli OM miałam 2.11 to owulacja mogła nastąpić niekoniecznie tego 16.11 a np. 20.11, jak uważacie?Ponadto 25.11 robiłam betę i wyszła nieciążowa. Może któraś z Was miała taką sytuację i wie kiedy miała owu po odstawieniu tabletek? Pozdrawiam

    relg6iyem5hi69f7.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaszłam zaraz po anty :) termin OM miałam na 29.09 a termin usg 16.10, mała urodziła się 27.10. Po tabletkach bardzo możliwe, że miałaś późną owu

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo czyli prawie miesiąc różnicy ostatecznie? To mnie podniosłaś na duchu.

    relg6iyem5hi69f7.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten z 16.10 był prawidłowy bo miałam wywoływany poród 11 dni po terminie i już były zielone wody :P ale ten pierwszy na 100% był zły :) nic się nie martw

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za uspokojenie :)

    relg6iyem5hi69f7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ