Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 836 727

    Wysłany: 13 maja 2024, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mewa to gratulacje 😄 wspaniałe nowiny i super że córcia mogła zobaczyć siostrzyczkę!

    mewa lubi tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980

    17.06.2022 Kacperek ❤️
    Kwiecień 2023 7tc Piotruś 😪
    27.09.2024 Nikodem ❤️
    Starania o trzecie dzieciątko maj 2025
    23.09.2025 dwie kreseczki 😃
    5+2 tc bhcg 5124,20 💪
    14.10. Zarodek 3.3mm jest ❤️
    6+3 tc bhcg 53075,30 nie zwolnila 💪 ❤️155
    04.11.25 9+1 tc 2.44cm ❤️161
    13.11.25 10+4 3.76cm ❤️
    27.11. 6.78cm prawdopodobnie córeczka 😍
    07.01. 18+3 284g ❤️
    21.01. 2 prenatalne 418g
    23+2 tc 637g i 149❤️
    29+4 tc 1564g cudownej dziewczynki
    36+5 tc 2914g czekam na ciebie ❤️
    38+4 Basia jest z nami, 2990g 50cm i 10 punktów
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2024, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem po teleporadzie, pani doktor powiedziała, że ogólnie przy infekcji występuje podwyższone tętno ale ona na moim miejscu pojechałaby na nocną opiekę żeby zrobili mi EKG jeśli choruje na nadciśnienie. A jak temperatura będzie wyższa niż 38 to mam wziąć paracetamol, i nie wiem myślę czy jechać czy może lepiej to przespać

    Cezarowa lubi tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 430 314

    Wysłany: 13 maja 2024, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na bol głowy w ciąży pomagał też amol , głównie na migreny. Smarowałam pulsujące miejsce i pozwalało mi to ukoić ból .

    Starania od 05.2019
    ●IVF- listopad 2021- nieudana próba transferu 5 dniowego zarodka
    ●IVF- styczeń 2022 - udany transfer 5 dniowego zarodka
    ●IVF-wrzesien 2023- transfer 3 dniowego zarodka- nieudany
    ●IVF2-luty 2024-udany transfer 5 dniowego zarodka
    Stan 3 - ❄️
    ●Naturalny cud- in progress
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    👩 39l.
    🧔 37l.
    👼 02.2020 (10 tc)
    👶 09.2022 - córeczka
    👶 10.2024- synek
    ❌MTHFT-A1298C hetero
    ❌PAI-1 homo
    ❌ niedrożność jajowodów L i P
    ✔ AHM 4.0
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2921 3589

    Wysłany: 13 maja 2024, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewa wrote:
    Dziewczyny jestem po wizycie. Wszystko super. Okazało się że będzie druga dziewczynka więc jestem w siódmym niebie 😍 moja córa cała zadowolona i lekarz zaprosił ją do gabinetu więc mogła zobaczyć siostrę na USG. Mam łożysko na tylnej ścianie więc bardzo prawdopodobne że to co czuje to ruchy tym bardziej że to już 2 ciąża.
    Okazało się że wyniki morfologi mam lepsze niż przed ciążą i mam kontynuować taką samą dietę i suplementację bo mi służy 🤪 w poprzedniej ciąży w tym tyg miałam już anemię.

    A i mała główka w dół już ułożona ale lekarz mówił że nie ma czym się martwić na tym etapie.

    Super wieści❤️ Przekochane, że lekarz wziął córkę do gabinetu pokazać siostrzyczkę🥰

    Ja też mam teraz ułożenie dziecka główkowe i nie dostałam informacji, aby tym sie martwić😜 Moja pierwsza myśl "ułożyło się do rodzenia?", ale nikt nic nie powiedział, więc to musi być mega normalne😁 Pewnie i tak zaraz znowu zmieni pozycje😝

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2921 3589

    Wysłany: 13 maja 2024, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maa_dzik wrote:
    Już jestem po teleporadzie, pani doktor powiedziała, że ogólnie przy infekcji występuje podwyższone tętno ale ona na moim miejscu pojechałaby na nocną opiekę żeby zrobili mi EKG jeśli choruje na nadciśnienie. A jak temperatura będzie wyższa niż 38 to mam wziąć paracetamol, i nie wiem myślę czy jechać czy może lepiej to przespać

    Szczerze powiedziawszy, to jeśli pani doktor tak zaleca, a Ty też chciałaś na początku pojechać na izbę, bo takie miałaś poczucie że powinnaś, to może pojedź😘 Dla swojego spokoju. Nawet jakbyś się dowiedziała, że wszystko ok z EKG, to i tak wizyta nie byłaby zmarnowana a Ty spokojna😜 Zawsze teleporada nie zastąpi takiej wizyty gdzie Cie zbadają i spojrzą na dzidzie i uspokoją Cie, że jest wszystko ok🥰
    To moje zdanie, ale przemyśl sobie oczywiście. Jak pojedziesz to powiedz, że tak zaleciła Ci lekarka.

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 13 maja 2024, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po połówkowych 🩷
    Z Zosią wszystko ok. nie ma powodów do zmartwień. 350g, więc wychodzi jakieś 10g dziennie 🤭
    Co mnie zdziwiło? Dostałam ryzyka przedwczesnego porodu. Jakoś tak nie skojarzyłam, że mogą się pojawić na połówkowych 🤷 0,0% dla porodu przed 28 tygodniem, a 2,5% dla porodu przed 37. Jeszcze były tam inne, ale nie pamiętam.

    Doktorek nieźle mnie zdenerwował. Mała nie chciała współpracować i ułożyć się do wymiarów. Tak machał tą głowicą (czy jak to się nazywa), a mnie to czasami bardzo bolało. Chyba był nie w sosie. Taki gburowaty, bo na 1 prenatalnych nawet pożartował i wszystko opowiadał. Dzisiaj niby też, ale jakoś tak... Na odwal się. Tak czy siak - nie pójdę już do niego na badanie 3 trymestru. Nie płacę za to, żeby nie być zadowoloną z wizyty🤷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2024, 21:09

    nick nieaktualny, Cezarowa, Tajlandia22, mewa, Hera098, Karos31, Neta, Maszonek, świtezianka, Vam, sernik_z_rodzynkami, Marta1993, nick nieaktualny, Nicole123 lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • Nejt Autorytet
    Postów: 335 650

    Wysłany: 13 maja 2024, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mewa gratulacje 🩷 na kiedy masz termin, bo coś nie mogę Cię znaleźć na liście?

    Maa_dzik ja bym na spokojnie poczekała, gorączka zaczyna się od 38 st., to że masz teraz 37,5 tzn. że organizm radzi sobie z infekcją, odpoczywaj, pij dużo, a tętnem się nie martw, bo faktycznie ono lubi skakać i od stresu i od gorączki i od ciąży, ale jestem ciekawa co powie lekarz, tym bardziej że sama mam podwyższony puls od zawsze

    mewa lubi tę wiadomość

    🌈👶20.09.2024r. ⏰️10.00 ⚖️2970g
    📏 53cm

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2024, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella super! 😍 ciekawe jakie ja będę miała te ryzyka pewnie wysokie jak przy pierwszych 🙈 ale nie dobrze, że taki gburowaty, każdy może mieć gorszy dzień ale w pracy powinien zachowywać empatię dla nas kobietek, które się stresujemy prrzy takim badaniu.

    Zostaje w domu, zrobiłam okłady, wezmę paracetamol zjem sobie troszkę biszkopcikow i wyleze. Chyba ściągnę zegarek żeby się tym pulsem nie stresować. Kurde ostatnio co mnie tak głowa bolała ciekawa jestem jaki wtedy miałam puls bo wtedy nie mierzyłam. Dzięki dziewczyny uspokoilyacie mnie trochę ❤️

    Nejt, nutella_, Vam lubią tę wiadomość

  • mewa Autorytet
    Postów: 605 905

    Wysłany: 13 maja 2024, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Nejt chyba też bym przeczekała. Na nocnej opiece pełno zarazków i chorych ludzi. Ale to tylko moje zdanie, każda z nas zna najlepiej swoje ciało.

    Nejt nie ma mnie na liście bo nie chciałam zapeszać na początku a potem jakoś nie chciałam nikomu dupy zawracać :p przy okazji można mnie dopisać termin 20.10 dziewczynka jak się komuś będzie chciało. Ja nie umiem tego zrobić z poziomu tel, a nie chce niczego zepsuć 🤪

    Nejt, nick nieaktualny, Vam, Nicole123 lubią tę wiadomość

  • Nejt Autorytet
    Postów: 335 650

    Wysłany: 13 maja 2024, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już jesteś Mewa :)
    Marta R. Halo halo widzialas poprzedni post i prośbę? Jesli nie, to poproszęo wstawienie tego posta na 1 stronę :)

    PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 🍂🍁

    29.09.2024
    🍁nutella_ - córcia Zosieńka

    01.10.2024
    🍁aneta - córcia Oliwia

    02.10.2024
    🍁Yggy - synek
    🍁eevee_93 - synek

    05.10.2024
    🍁Paula00 - córcia
    🍁Nejt - synek Wojtek

    06.10.2024
    🍁CatLady3 - synek
    🍁Malll - synek Franio

    07.10.2024
    🍁Maa_dzik
    🍁Karolinka_ - córcia Karolinka

    08.10.2024
    🍁Hera098 - córcia Laura
    🍁merry_merry - synek Julian

    09.10.2024
    🍁Tajlandia22
    🍁Cezarowa - córcia

    11.10.2024
    🍁Nera
    🍁Marta.R. - synek

    12.10.2024
    🍁świtezianka - synek Julianek

    13.10.2024
    🍁Mkm89 - synek

    14.10.2024
    🍁Karos31
    🍁Nicole123
    🍁Malutka 35 - synek Jaś
    🍁paulina9408 - córcia Antosia

    16.10 2024
    🍁molisia - synek

    17.10.2024
    🍁Neta - córcia
    🍁Apka - córcia
    🍁ms - córcia Maja
    🍁Jagodusiapolusia - synek Olivier

    18.10.2024
    🍁Marta1993 - córcia
    🍁Alexs - synek Aleksander

    19.10.2024
    🍁Kasiap899

    20.10.2024
    🍁Mila25 - synek
    🍁mewa - córcia

    21.10.2024
    🍁strzyga - synek Kacperek

    22.10.2024
    🍁Vam

    23.10.2024
    🍁Kruszyna35 - synek
    🍁sernik_z_rodzynkami - synek

    24.10.2024
    🍁Maszonek
    🍁_ine - córcia Jaśmina

    25.10.2024
    🍁Anna_bella - córcia Emilka
    🍁Miphuhiz

    26.10.2024
    🍁Kasia 111 - córcia

    28.10.2024
    🍁Laura

    31.10.2024
    🍁espoir - synek Kajtuś




    💔😇 ANIOŁKOWA MAMUSIA 😇💔
    🍁eeemakarena

    mewa, Yggy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🌈👶20.09.2024r. ⏰️10.00 ⚖️2970g
    📏 53cm

    age.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 430 314

    Wysłany: 13 maja 2024, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie synek więc też można dopisać 😊

    Vam lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2019
    ●IVF- listopad 2021- nieudana próba transferu 5 dniowego zarodka
    ●IVF- styczeń 2022 - udany transfer 5 dniowego zarodka
    ●IVF-wrzesien 2023- transfer 3 dniowego zarodka- nieudany
    ●IVF2-luty 2024-udany transfer 5 dniowego zarodka
    Stan 3 - ❄️
    ●Naturalny cud- in progress
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    👩 39l.
    🧔 37l.
    👼 02.2020 (10 tc)
    👶 09.2022 - córeczka
    👶 10.2024- synek
    ❌MTHFT-A1298C hetero
    ❌PAI-1 homo
    ❌ niedrożność jajowodów L i P
    ✔ AHM 4.0
  • mewa Autorytet
    Postów: 605 905

    Wysłany: 13 maja 2024, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie dziękuję ❤️

    Nejt lubi tę wiadomość

  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 13 maja 2024, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zmiany ułożenia dziecka ,lekarz mi powiedział,że co wizytę na tym etapie może być inne 😁 główkowe, a za chwilę miednicowe itd. teraz ma dużo miejsca do wariowania 😁

    mewa lubi tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • Nejt Autorytet
    Postów: 335 650

    Wysłany: 13 maja 2024, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura dodałam :)

    PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 🍂🍁

    29.09.2024
    🍁nutella_ - córcia Zosieńka

    01.10.2024
    🍁aneta - córcia Oliwia

    02.10.2024
    🍁Yggy - synek
    🍁eevee_93 - synek

    05.10.2024
    🍁Paula00 - córcia
    🍁Nejt - synek Wojtek

    06.10.2024
    🍁CatLady3 - synek
    🍁Malll - synek Franio

    07.10.2024
    🍁Maa_dzik
    🍁Karolinka_ - córcia Karolinka

    08.10.2024
    🍁Hera098 - córcia Laura
    🍁merry_merry - synek Julian

    09.10.2024
    🍁Tajlandia22
    🍁Cezarowa - córcia

    11.10.2024
    🍁Nera
    🍁Marta.R. - synek

    12.10.2024
    🍁świtezianka - synek Julianek

    13.10.2024
    🍁Mkm89 - synek

    14.10.2024
    🍁Karos31
    🍁Nicole123
    🍁Malutka 35 - synek Jaś
    🍁paulina9408 - córcia Antosia

    16.10 2024
    🍁molisia - synek

    17.10.2024
    🍁Neta - córcia
    🍁Apka - córcia
    🍁ms - córcia Maja
    🍁Jagodusiapolusia - synek Olivier

    18.10.2024
    🍁Marta1993 - córcia
    🍁Alexs - synek Aleksander

    19.10.2024
    🍁Kasiap899

    20.10.2024
    🍁Mila25 - synek
    🍁mewa - córcia
    🍁metkamniedrapie_87 - córcia Sara

    21.10.2024
    🍁strzyga - synek Kacperek

    22.10.2024
    🍁Vam

    23.10.2024
    🍁Kruszyna35 - synek
    🍁sernik_z_rodzynkami - synek

    24.10.2024
    🍁Maszonek
    🍁_ine - córcia Jaśmina

    25.10.2024
    🍁Anna_bella - córcia Emilka
    🍁Miphuhiz

    26.10.2024
    🍁Kasia 111 - córcia

    28.10.2024
    🍁Laura - synek

    31.10.2024
    🍁espoir - synek Kajtuś




    💔😇 ANIOŁKOWA MAMUSIA 😇💔
    🍁eeemakarena

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2024, 08:04

    nick nieaktualny, Laura lubią tę wiadomość

    🌈👶20.09.2024r. ⏰️10.00 ⚖️2970g
    📏 53cm

    age.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 13 maja 2024, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik, trzymam kciuki, żebyś rano obudziła się zdrowa ❤️

    Nutella, wielkie gratulacje!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • mewa Autorytet
    Postów: 605 905

    Wysłany: 14 maja 2024, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak korzystacie z Allegro to jest smart week w tym tyg. ja wczoraj kupiłam Bioderma olejek do mycia na fajnej promce.
    Wczoraj też weszłam z ciekawości na stronę szpitala w którym rodziłam i w którym planuje rodzić znów i zobaczyłam że wrzucili plan porodu do pobrania i wypełnienia i filmiki o porodówce i oddziale położniczym. Zerknijcie sobie na strony swoich szpitali może coś ciekawego tam będzie :)


    Miłego dnia wszystkim i zdrowia chorującym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2024, 07:22

    Nejt, Vam lubią tę wiadomość

  • metkamniedrapie_87 Autorytet
    Postów: 753 1921

    Wysłany: 14 maja 2024, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Chyba na samym początku po ⏸️ próbowałam się tu wkupić w łaski, ale bałam się jeszcze cieszyć i brać czynny udział w wątku. Teraz już zaczęłam 18tc i wszystkie wyniki mówią, że jest ok. W brzuszku mieszka mała Sara, w domu czeka rodzeństwo 17 i 12 lat 🤭. Termin porodu: 20.10 :)

    Chętnie podzielę się z Wami wszystkimi ciążowymi sprawami i dołączę już czynnie do wątku ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2024, 07:37

    Maszonek, Mila25, Nejt, Kasiap899, Malutka 35, Marta1993, Karos31, nutella_, Neta, Hera098, Tajlandia22, mewa, sernik_z_rodzynkami, świtezianka, Paula00, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nicole123, Vam, Miphuhiz, merry_merry lubią tę wiadomość

    👩🏼‍🦰1987
    🧔🏽‍♂️1993

    👦🏽2007
    👧🏼2012


    💊wit D 4000
    💊Magnez + B6
    💊B12
    💊Kwas Foliowy 800
    💊Inozytol
    💊DHA
    💊Cholina

    09.02.2024r.: ⏸️ - 🥹 zostań!

    09.02.2024r.: beta 38 mIU/ml, progesteron: 13,74ng/mL

    Luteina od 11.02. do 12tc

    12.02.2024r.: beta 249,90 mIU/ml 😍
    progesteron: 28,99ng/mL

    27.02.2024r. - I-sza wizyta - mamy♥️
    21.03.2024r. - USG - 2,7cm bobasa, ♥️160 ud/min 🥹😍 TP: 20.10.2024r.
    08.04.2024r. - wszystko ok, bardzo ruchliwa dzidzia 😍
    11.04.2024r. - Prenatalne I trymestr: USG ✅, 6.3cm dzidziolka, na 85% dziewczynka. Czekamy na Pappa 🤞🏼
    23.04.2024r.- Wyniki Pappa ✅
    13.05 - 120g ruchliwej dzidzi 👧🏽
    03.06 - 350g zdrowej dziewczynki👧🏽
    18.06 - prenatalne II trymestr - 500g Sary, wszystkie parametry ✅

    preg.png
  • Maszonek Autorytet
    Postów: 1490 2412

    Wysłany: 14 maja 2024, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mewa wrote:
    Dziewczyny jak korzystacie z Allegro to jest smart week w tym tyg. ja wczoraj kupiłam Bioderma olejek do mycia na fajnej promce.
    Wczoraj też weszłam z ciekawości na stronę szpitala w którym rodziłam i w którym planuje rodzić znów i zobaczyłam że wrzucili plan porodu do pobrania i wypełnienia i filmiki o porodówce i oddziale położniczym. Zerknijcie sobie na strony swoich szpitali może coś ciekawego tam będzie :)


    Miłego dnia wszystkim i zdrowia chorującym :)
    Mewa - który szpital wybrałaś? Ja się zdecydowałam na UCK i zamierzam ich do ich weekendowej szkoły rodzenia (jeśli się da z mężem).

    21.10.2024 Krzyś jest z nami 👶

    event.png
  • Nejt Autorytet
    Postów: 335 650

    Wysłany: 14 maja 2024, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maszonek daj znać jak tylko przyjdą wyniki sanco, jakoś od wczoraj myślę o Tobie intensywnie :)

    Cześć metkamniedrapie_87, dopiszę Cię do listy, masz w stopce wpisane że bierzesz luteine od lutego, nadal ja suplementujesz? Tak z ciekawości dlaczego nadal ją stosujesz?

    Przyjemnego dnia dziewczyny i dużo zdrowia ☀️

    Maszonek lubi tę wiadomość

    🌈👶20.09.2024r. ⏰️10.00 ⚖️2970g
    📏 53cm

    age.png
  • Maszonek Autorytet
    Postów: 1490 2412

    Wysłany: 14 maja 2024, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 razy dziennie sprawdzam, czy coś się tam nie pojawiło (choć teoretycznie powinien przyjść SMS). Obstawiam, że jutro-pojutrze coś będzie.

    Na szczęście u mnie chorobsko jakoś się uspokaja - zauważyłam zależność, między chorowaniem a stresem. Im bardziej się denerwuje i coś przeżywam, tym częściej łapie jakieś infekcje, czasem "z powietrza" dosłownie.

    Zdecydowałam, że będę chodziła do 2 szkół rodzenia - na długi kurs w godzinach popołudniowych w swojej miejscowości pójdę sama, a taki weekendowy (2x3 h) zrobimy wspólnie z mężem w szpitalu, który wybrałam.

    Nejt, mewa, Vam lubią tę wiadomość

    21.10.2024 Krzyś jest z nami 👶

    event.png
‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ