X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pierwsza ciąża
Odpowiedz

Pierwsza ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • złośliwa anulka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Zrobiłam dzisiaj test, wyszedł pozytywny. :) Idę za kilka godzin do lekarza żeby potwierdził :D

    anulka
  • złośliwa anulka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie miałam ew. pierwsze objawy. Bóle w podbrzuszu, obolałe piersi, cały czas smak tylko na słodkie, na mięso nie mogę patrzeć. Cały czas zmęczona i senna.
    Mam nadzieję, że lekarz potwierdzi. Trzymajcie kciuku.

    anulka
  • blond Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcinać słodycze to ja mogę cały czas! te symptomy to pikuś przy drętwieniu rąk a popuszczanie moczu w ciąży jest jeszcze gorsze, uwierz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 20:21

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ