X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Plamienia, brak okresu
Odpowiedz

Plamienia, brak okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NowakOla Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 26 maja 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Piszę do Was z pewnym pytaniem które nie daje mi spokoju.
    Cykle mam w miarę regularne.Około 31-33 dni.
    W 19dc dostałam plamienia brązowego, takiego ze skrzepami.W sumie gdyby nie to że było tego dosyć mało, pomyślałabym że okres.
    Seks był..
    Okres powinnam dostać 21 maja.
    23 maja - czyli 34dc zrobiłam test - negatywny
    Dzień później rano też negatyw
    24 maja - zrobiłam bete - 35dc - 1,20 czyli ciąży brak
    Dzisiaj - 37dc test negatywny
    Czyli ciąże mogę wykluczyć już??
    Jaki więc powód plamienia??To mógł być okres??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ