X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Planowanie płci
Odpowiedz

Planowanie płci

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sanderka88 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 20 listopada 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy próbowałyście jakiś sposobów na zaplanowanie płci dziecka? Podobno współżycie przed owu zwiększa szanse na dziewczynke, a w owu lub tuż po na chłopca. Czy udało Wam się w ten sposób zaplanować płeć? Ja próbowałam ponieważ w domu dwóch synków. Współżycie trzy dni i dzień przed owu i tak się obawiam Czy ten dzień przed nie zaowocuje kolejnym synkiem. W tym cyklu owu zaskoczyła mnie kilka dni szybciej. Piszcie jak to było u Was.

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 25 listopada 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widm ile w tum prawdy ale u mnie się to sprawdziło...gdy stosunki były częste i w obu z tych mam synów...gdy współżyłam co 2-3 dni to jest corka ( owu jakiś 2 dni przed ;) ) Powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2021, 14:47

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ