X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne podejrzenia ciąży ☺ pierwsze wczesne objawy ☺
Odpowiedz

podejrzenia ciąży ☺ pierwsze wczesne objawy ☺

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ☺
    Czy jest tu ktoś kto podejrzewa ciąże? Ja od 1 przedziernika naliczyłam już kilka objaw ķtore mógłby na to wskazywać .. między innymi : lekkie bóle głowy do zniesienia, zawroty głowy, ciągle zapchany nos, bóle brzucha kłucia ciągnięcia itd raz przed snem miałam problem z ułożeniem się bo bolało, od pięciu dni temperatura 36.9-37.2 i sennosc.. mogę spać po 10 godz i w południe znowu najchętniej bym się położyła, a wieczorem zwyczaje pójścia spać po polnocny zmieniły się i koło 21 już śpię
    Jednorazowe objawy: wrażliwość na zapach, było mi nie dobrze od zapachu nowych kulek do prania a teraz już mi odpowiada ten zapach. Oraz jednodniowe ciągłe uczucie pragnienia
    Co o tym myślicie ?
    Długość cyklu: ok 35 dni -nieregularny
    Ostatnia @ - 16 września
    Termin@ - za 10 dni (20.10)
    Rzekoma owulacja - 6.10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 15:20

  • Anaitat Ekspertka
    Postów: 126 58

    Wysłany: 10 października 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja nie bedac w ciazy mialam wszystkie mozliwe objawy lacznie z wymiotami, zawrotami glowy i z plamieniem implantacyjnym, ktore nim nie bylo. Ciazy brak. W tym miesiacu nie mialam zadnych objawow poza bolem piersi(od owulacji do teraz) i apetytem na ryby;)...beta pozytywna

    j5rbj48alrszyhj9.pnghchyqqmz0pvs21f2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam z 3 miesiące temu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 15:58

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 10 października 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 13:58

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzedniej ciąży miałam jeden objaw : ból głowy. Test zrobiony po 22 dniach spóźnionej @ ale byłam przazwyczajona do nie regularnego cyklu ☺ długo się nie nacieszyłam bo po dwóch tygodniach od tego odkrycia ciąża obumarła. Teraz objawy na każdym kroku a pewnie jej nie ma

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 10 października 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie poczekaj do terminu miesiaczki i zrob wtedy test ciazowy ub bete z krwi i bedzie wszystko jasne.organizm platal niejednej z nas rozne figle...

    Arwi lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dwa testy pozytywne a wieczorem wyniki bety :)

    Milka1991, Arwi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cykle 50dniowe, w pierwszym po odłożeniu anty byłam wściekła, że mi sie nie unormował. Robiłam testy owulacyjne, żeby zobaczyć czy w ogóle owulacja wróciła. Były pozytywne. Jakoś 5 dni po owulacji przespałam 16godzin! (Z przerwami na uczelnie, obiad czy siku;p). W 13 dniu po spodziewanej owulacji zrobiłam test. Stwierdziłam, że został ostatni (bo kupiłam na allegro hurtem paskowe) i zobaczyłam dwie kreski. Dopiero po jakimś tygodniu od testu czułam bóle i miesiączkowe, i jakby ktoś mi jajnik rozrywał. A tak to żadnych objawów. Później były mdłości itd., ale to już wiedziałam, że jestem w ciąży.

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 31 października 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim pierwszym objawem było plamienie 12 dni po owu, myślałam, że to okres się rozkręca bo podbrzusze bolało jak zwykle, ale plamienie ustało. drugim objawem był ogromny apetyt na pizze, której nie jadłam kilka lat bo nie lubiłam ;p i do tej pory mogę codzienne jeść pizze ;p dopiero później doszedł ból piersi i sutków

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 31 października 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy:

    jeszcze przed testem:
    -mocny bol piersi od samej owulacji
    -dziwne pobolewania w dole brzucha

    nastepnie:
    -wzmozone sikanie i pragnienie
    -nagla chec na sok grejfrutowy

    nastepnego dnia pozytywnym tescie:
    - nadal bol piersi
    -dziwne pobolewania w dole brzucha
    -sikanie i pragnienie
    -pobudzenie
    -brak apetytu
    -wydecie dolu brzucha

    Obecnie czekam na wynik bety.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 1 listopada 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja miałam różnie ale dziś rano zaczęłam plamić i nie wiem czy to dobry znak dla mnie ciągle mnie rwie w dole brzucha a testować będę 6 listopada.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 21 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam taka sytuacje, miałam miesiączke 21 października,mam regularne co 28 dni. 14 dni po miesiączce dostałam lekkich plamień, trwały one 1 dzień, i były bardzo bardzo delikatne. Dzis jest 21 listopada a @ dalej brak. Tydzien przed spodziewana @ bardzo bolały mnie piersi. Dziś jest 3 dzień gdy nie mam @ i pojawiło się delikatne plamienie z niteczkami krwi. Test robiłam i negatywny wyszedł. czy jako starsze koleżanki możecie mi cos doradzić?

    Ania

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 21 listopada 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :)

    Wiec u mnie wyglądało to tak. Nie będąc e ciąży miałam wszystkiego możliwe objawy ;-:-) a gdy się udało to pamiętam ze po owulacji obudził mnie okropny ból podbrzusza. Dużo gorszy niż na okres. Na piersiach pojawiła mi się siatka żył. I pamiętam ze moja intuicja wiedziała o mojej ciąży wcześniej niż ja. Chciałam podnosić a wewnętrzny głos mówił mi ze to nienajlepezy pomysł. Ooo i pamiętam ze od słońca strasznie swedzila mnie skóra :) test zrobiłam wieczór i pojawiły się dwie kreski. A teraz 24 Listopada zaczynam 5 miesiąc-18 tydzień <3

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ