X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podróż samolotem w ciąży
Odpowiedz

Podróż samolotem w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 8 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki! Jakie są Wasze doświadczenia w lataniu samolotem w tym szczególnym okresie? Mnie czeka podróż, kiedy będę w 22/23 tc. Nie ukrywam, że trochę sie tym stesuję...

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • Olafasola Ekspertka
    Postów: 132 65

    Wysłany: 10 lipca 2016, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello, ja podróżowałam w 21 tygodiniu ciąży do californii, długi lot bo prawie 18 h, miałam zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazań (choć nikt nie sprawdzał), dostałam zastrzyk clexane 40 na chwilę przed. Podróż męcząca, bo sama leciałam z wielką walizką i z 2 przesiadkami, ale zniosłam podróż super. Najważniejsze to co pół godziny chodzić, ja wstawałam i chodziłam non stop pić i sikać-wbrew pozorom im więcej pijesz tym mniejsze ryzyko obrzęków. Maluszek był ruchliwy przy starcie i odlocie :) Trafiła mi się sąsiadka pasażerka chyba z jelitówką obok, co przynosili jedzenie ona odmawiała, a jak ja zaczynałam jeść to miała odruch wymiotny i biegała do toalety-albo bała się latać. Nie miałam możliwość się przesiąść, w głowie miałam myśl, że może mnie zarazić. Na szczęście dobrze wszystko się skończyło, jet laga nie było. 2 tygodnie urdziłam zdrowego bobasa.

    Martek32 lubi tę wiadomość

  • Martek32 Przyjaciółka
    Postów: 157 45

    Wysłany: 10 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp. Mnie czeka krótki lot - max. 2 godz. Mam nadzieję, że nie będzie "niespodzianek" :)

    p19uskjoanbl0vs1.png[/url]
    Mama wspaniałego pięciolatka.
    Starania o rodzeństwo od stycznia 2015.
    „Jeśli czegoś bardzo pragniesz wszechświat będzie ci sprzyjał”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:34

    Martek32 lubi tę wiadomość

  • Rebecca Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jaki sposób można wyrazić wpływ opóźnienia lotu na plany osobiste lub Biznesowe w skardze do Wizz air i jakie dowody lub dokumenty potwierdzające są wskazane, aby wzmocnić sprawę?

  • Mollyf Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim opisz swoje plany, które zostały pokrzyżowane z powodu opóźnienia. Czy to ważne spotkanie, spotkanie biznesowe, czy długo wyczekiwany wypoczynek, podziel się, jakie miałeś oczekiwania wobec tego lotu. Pomoże to stworzyć obraz Twoich osobistych lub biznesowych strat. Nie zapomnij dołączyć wszelkich możliwych dowodów, które wesprą Twoją skargę. Mogą to być zrzuty ekranu informacji o locie, potwierdzenia rezerwacji, a także inne dokumenty, które mogą potwierdzić fakt opóźnienia i jego wpływ na Twoje plany. Pamiętaj o znaczeniu zachowania spokojnego tonu w swojej korespondencji. Podkreśl, że Twoim celem jest nie tylko uzyskanie rekompensaty, ale także przekazanie firmie, jak poważnie opóźnienie wpłynęło na Twoje życie. Nie zapominaj również sprawdź post tutaj, podając link do bardziej szczegółowych informacji. Ostatecznie ważne jest, aby podkreślić nie tylko swoje straty, ale także oczekiwania w odpowiedzi firmy, aby Twoja korespondencja była bardziej skuteczna i celowa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2023, 16:44

  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 271 260

    Wysłany: 21 grudnia 2023, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek32 wrote:
    Witam kobietki! Jakie są Wasze doświadczenia w lataniu samolotem w tym szczególnym okresie? Mnie czeka podróż, kiedy będę w 22/23 tc. Nie ukrywam, że trochę sie tym stesuję...
    Hej, leciałam w poprzedniej ciąży dwukrotnie w drugim trymestrze.
    W aktualnej również leciałam już raz, chyba ok 7 tygodnia, bo dowiedzialam się o ciąży niedługo przed delegacją.
    W każdym przypadku wszystko było ok, ciąża sama w sobie nie jest przeciwwskazaniem do latania.
    Dodam, że wszystkie loty były po Europie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2023, 20:04

    👦🏻2021

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ