X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pomocy :]
Odpowiedz

Pomocy :]

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Duszek Koleżanka
    Postów: 40 10

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o poradę. 17 kwietnia miałam owulacje i w tym czasie współżyłam z mężem. Miesiączkę powinnam dostać 30 kwietnia,lecz wystąpiła 27 i w tym dniu zrobiłam badanie krwi,beta wyszła <2,30. Zdaję sobie sprawę,że powinnam powtórzyć badanie lecz proszę określić,czy mamy szansę na dzidziusia ?

  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 381

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa jest zawsze. Powtórz betę.

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 29 kwietnia 2023, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duszku, nie chcę byc jakoś bardziej sceptyczna, ale jestem zwolenniczką nie kłucia się na wyrost;) Nie jesteśmy igielnikami;)

    Masz jakiekolwiek inne syndromy wskazujące na ciążę? Raczej przy obfitym krwawieniu zakłada się,że jest to miesiączka, początek nowego cyklu, brak ciąży.

    Jeśli zależy Ci na pewności,to zrobiłabym co najwyżej test z moczu po ustaniu krwawienia.

    Plamienie implantacyjne może wystąpić raczej do 12 dpo i nie jest ono obfite jak miesiączka.


    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Ylona Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 maja 2023, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No krwawienie chyba wskazuje na to, że w ciąży jednak nie jesteś... :( Czy masz inne objawy?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ