X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pomysł na prezent
Odpowiedz

Pomysł na prezent

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabym zrobić prezent bliskiej mi dziewczynie i podarować jej zestaw kosmetyków. To młoda mama - więc czasu na pielęgnację nie ma zbyt wiele. Właśnie dlatego szukam polecajek kosmetyków, które działają nocą, można je szybko nałożyć i długotrwałe się wchłaniają, etc. Mam nadzieję, że rozumiecie, o co chodzi.
    Na ten moment znalazłam całonocną maskę Biolaven. Szukam czegoś właśnie w tym klimacie. Możecie coś polecić?

  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim nie skupiaj się tak na działaniu 'calonocnym' bo dla niej noc to już teraz nie to samo ja bym podstawiła na pielęgnację ciała, łagodne niezbyt mocno pachnące kosmetyki, olejek, balsam do ciała, coś mocno nawilżającego do mycia.
    Od siebie polecam zastanowić się jeszcze nad podarowaniem kubka termicznego, sama kupiłam sobie w zeszłym roku i obecnie nie wyobrażam sobie dnai bez ciepłej kawy i herbatki z niego :)
    https://kubekcontigo.pl/pol_m_Z-nadrukami-4647.html
    Świetne kubki termiczne znajdziesz w Contigo, a dodatkowo na stronie mają dobre promocje. Jest możliwość zamówienia takiego kubeczka z dedykowanym napisem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2023, 09:08

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów, które poznasz dzięki Kalendarzowi Ciąży!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jakie wartości i parametry rozwijającego się płodu wyglądają prawidłowo, a co warto skonsultować z lekarzem? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w Kalendarzu Ciąży BellyBestFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ