X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pomysł na prezent
Odpowiedz

Pomysł na prezent

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabym zrobić prezent bliskiej mi dziewczynie i podarować jej zestaw kosmetyków. To młoda mama - więc czasu na pielęgnację nie ma zbyt wiele. Właśnie dlatego szukam polecajek kosmetyków, które działają nocą, można je szybko nałożyć i długotrwałe się wchłaniają, etc. Mam nadzieję, że rozumiecie, o co chodzi.
    Na ten moment znalazłam całonocną maskę Biolaven. Szukam czegoś właśnie w tym klimacie. Możecie coś polecić?

  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim nie skupiaj się tak na działaniu 'calonocnym' bo dla niej noc to już teraz nie to samo ja bym podstawiła na pielęgnację ciała, łagodne niezbyt mocno pachnące kosmetyki, olejek, balsam do ciała, coś mocno nawilżającego do mycia.
    Od siebie polecam zastanowić się jeszcze nad podarowaniem kubka termicznego, sama kupiłam sobie w zeszłym roku i obecnie nie wyobrażam sobie dnai bez ciepłej kawy i herbatki z niego :)
    https://kubekcontigo.pl/pol_m_Z-nadrukami-4647.html
    Świetne kubki termiczne znajdziesz w Contigo, a dodatkowo na stronie mają dobre promocje. Jest możliwość zamówienia takiego kubeczka z dedykowanym napisem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2023, 09:08

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ