X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Poród w Ujastku - Kraków
Odpowiedz

Poród w Ujastku - Kraków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JajkoNiespodzianka Ekspertka
    Postów: 239 534

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, będę wdzięczna, jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami z Ujastka - może któraś z Was miała tam również położną środowiskową?

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zakładce poród jest wątek: Gdzie rodzić w Krakowie. Jest tam bardzo dużo opinii o Ujastku.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja opisywałam swój poród na Ujastku w tamtym wątku. Co do położnej, do mnie orzychodziła p. Dorota Wilkołem i mogę gorąco polecić.

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ