X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Poznań - prowadzenie ciąży
Odpowiedz

Poznań - prowadzenie ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.

    Mamy tu kogoś z Poznania :)?

    Na razie ciąża potwierdzona testem, wizyta 19.01 u dr Mikołajewskiej Fischer w klinice Promienista.

    Synka rodziłam w Świętej Rodzinie i teraz też chciałabym tam. Chciałabym też mieć lekarza, który właśnie pracuje w tym szpitalu, ale nie mogę dokopać się nigdzie do spisu personelu.

    Możecie kogoś polecić ze Św. Rodziny? I gdzie przyjmuje?

    Będę wdzięczna za odpowiedzi.

    Pozdrawiam

    Karola

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Poznania chociaż szpital na św. rodzinie nie polecam ;p

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arthaney dlaczego?

    Ja rodziłam tam 4 lata temu Synka i byłam bardzo zadowolona (pobyt trwający tydzień, najpierw wywoływanie porodu, poród no i potem Synek miał żółtaczkę)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam tam dwa razy (ostatni raz w czerwcu) i bardzo polecam. Teraz jest nowy oddział w nowym budynku, warunki są ok, a personel jak wszędzie - jedne położne ok, a inne trochę mniej.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam tam rok temu i tez chcialabym jeszcze wrocic na tamtejsza porodowke;)

    Przed porodem dokopalam sie do spisu lekarzy, ale jak sie okazalo byla to lista od daaawna nieaktualna. Teraz chodze do gina, ktory juz tam nie pracuje.
    Na pewno nazwisko ordynatora zjadziesz bez problemu, ale ceny wizyt prywatnie podobno ma wysokie.

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do k.derwicha,pracuje na polnej

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Tomasza Olejniczaka, przyjmuje w Poznaniu na Marcelińskiej, pracuje również na Polnej. Jednak na pierwszy poród, który tuż tuż, decyduje się na mniejszy, kameralny szpital, w tym przypadku wybrałam Św.Rodziny, z tego co wiem, ordynatorem jest tam dr Adam Kujawa, pracował kiedyś w szpitalu w Środzie Wlkp.

    ug376iye929i107i.png
  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka ja też dzisiaj dorwałam ten spis ;)

    Madziara dla mnie też św. Rodzina to wybór nr 1 :)

    Dokopałam się, że ordynatorem jest właśnie Adam Kujawa - no opinie ma rewelacyjne w necie, ale obawiam się, że nie będzie mnie stać na wizyty.

    Mam pakiet medyczny przez Męża pracę (akurat nie obejmuje placówki gdzie przyjmuje Kujawa) i myślałam, że da się jakoś to połączyć, ale chyba jednak nie :(

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka, znalazlam gabinet z cennikiem, gdzie pracuje dr Kujawa i wizyta z badaniem i usg, to koszt 150zl. Niby duzo, ale patrzac na cenniki innych lekarzy, to cena standardowa w Poznaniu. Znam wielu lekarzy, ktorym do bycia ordynatorem daleko, a za wizyty biora duzo wiecej.

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ