X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przyrost beta HCG o 600% w 48h
Odpowiedz

Przyrost beta HCG o 600% w 48h

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misialinka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 września 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miewam bardzo nieregularne cykle dlatego ciężko mi określić dokladny moment poczęcia dzidzi ale podejrzewam że było to między 30.08 a 3.09 . we wtorek 20.09 robiłam beta hcg z krwi i wyszło 5,34 a w czwartek już 34,03 czyli wzrosło o 600% (tak wynika z kalkulatora), czy to nie za dużo? strasznie się boję że coś będzie nie tak bo bardzo chcialabym mieć dzidzie. Jutro mam wizyte i mam nadzieje ze bedzie już widać pęcherzyk. Pomóżcie dziewczyny, miała ktoraś podobnie? jak to się skonczylo? dodam że zawsze uwielbiałam czekolade i jadłam ja po prostu kg a teraz nie moge na nia patrzeć, ciągnie mnie za to na colę, której nienawidziłam,to normalne? proszę bez hejtów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 15:19

    Misialinka
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 września 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk jest widoczny jeśli beta przekracza 1000, obawiam się, ze u Ciebie nie będzie jeszcze nic widać. A beta na początku rośnie bardzo szybko - oznacza to, ze zarodek jest silny lub może ciążę bliźniaczą ;-)

    jenny88 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ