X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Puste jajo
Odpowiedz

Puste jajo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2022, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Mam pytanie
    Bylam na pierwszej becie 08.03 wyszła 759.8
    Na drugi dzień poszlam do lekarza potwierdził 5 tydzien na temat bety powiedzial ze nie ma sensu robić drugiej tydzien później niby 6 tc wychodzi mu puste jajo bez zarodka i daje mi skierowanie na zabieg dzisiaj bylam na becie 21.03 wynik 26629.8 i jak mam to teraz interpretować?

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 21 marca 2022, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost wyglada na prawidłowy, na Twoim miejscu powtórzyłabym badanie usg najlepiej u innego lekarza.

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ