X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne rosnacy brzuszek
Odpowiedz

rosnacy brzuszek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, w sobote zaczynam 6 tydzien ciąży a dzisiaj mam tak duży brzuszek że szok... Może nie typowa kulka ale jest! To moja druga ciążą.
    Nie sądzę żeby to były wzdęcia bo od 2 dni mam biegunke i dziś moja dieta to sucharki, woda i gorzka czekolada. Czuję też ciągnięcie po bokach brzucha. To normalne? ;)

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w drugiej ciazy tez mialam brzuszek praktycznie od razu :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Tzofiya Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę, u mnie 6. miesiąc i prawie nic nie widać, bynajmniej nie tak jak bym chciała :/ W I trymestrze miałam okropne bóle i ciągnięcie w brzuchu, ale w moim przypadku było to poronienie zagrażające...

  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 2 ciąży widoczny już miałam w 3 miesiącu.

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ